Czwartek 18 Października 2018

Bezpieczne ładowanie dwóch smartfonów jednocześnie dzięki nowym powerpackom od marki Hama

Marka Hama wprowadza właśnie na rynek nową linię powerbanków z serii „X”, które charakteryzują się nie tylko zróżnicowaną pojemnością, ale też możliwością ładowania urządzeń z różnymi gniazdami USB w bezpieczny i szybki sposób. Linia Essential jest dowodem, że połączenie solidności i wytrzymałości wraz z eleganckim wyglądem może przynieść wiele korzyści.

Zróżnicowana pojemność

Powerpacki z nowej linii dostępne są w czterech wersjach o różnej pojemności: „X7” 7800 mAh, „X10” 10400 mAh, „X13” 13000 mAh oraz „X20” 20000 mAh. Każdy z nich umożliwia zasilanie smartfonów i innych urządzeń przenośnych w brakującą energię. Wyposażone są w wyjścia USB, przy czym posiadają dwa wejścia, które obsługują jednoczesne ładowanie do dwóch urządzeń. Dzięki dołączonemu do zestawu kablowi micro-USB i adapterowi micro-USB typu C możemy śmiało naładować urządzenia obsługujące tego typu złącza. Zintegrowany wskaźnik pojemności LED zasygnalizuje zarówno proces ładowania jak i poziom naładowania akumulatora powerpacka.

Bezpiecznie i elegancko

Powerpacki posiadają odpowiednie zabezpieczenia przed przegrzaniem oraz spadkiem napięcia, co często zdarza się podczas długich podróży na przykład pociągiem, zwłaszcza przy ładowaniu urządzenia. Dzięki zastosowaniu atestowanych ogniw, które gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa i najwyższą jakość, nie musimy już martwić się wyżej wymienionymi sytuacjami. Ani przeciążenie sieci, głębokie rozładowanie oraz zwarcie, które mogą uszkodzić urządzenie mobilne, nie stanowią problemu przy korzystaniu z powerpacków z linii Essential. Producent zadbał także o najwyższy standard designu. Stylowy wygląd i zachowanie sprawiają, że produkty dobrze się prezentują i wygodnie układają w dłoni. Sama obudowa charakteryzuje się pokryciem wykonanym z karbowanego, wysokiej jakości plastiku, który zapewnia dobrą przyczepność – dzięki temu nie wypadnie on nam z rąk tak łatwo.

Ze względu na zróżnicowane pojemności powerpacki z linii Essential posiadają odpowiednio różny przedział cenowy: od 69,90 zł do 119,90 zł. Za tę kwotę otrzymujemy solidną jakość, bezpieczeństwo i szybkość ładowania w każdych warunkach. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta www.hama.pl .

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.