Piątek 16 Marca 2018

Cztery razy szybsze ładowanie dzięki indukcyjnej ładowarce Hama "Turbo Fast" 15 W

Indukcja postrzegana jest jako współczesna magia. Dlatego też wiele producentów decyduje się wykorzystać tę technologię aby udoskonalić i unowocześnić swoje produkty. Hama również chętnie dzieli się „czarami” i przedstawia ładowarkę indukcyjną „Turbo Fast”. Wystarczy ułożyć telefon na urządzeniu, a ładowanie rozpocznie się automatycznie. Dzięki zastosowaniu technologii Wireless Turbo Fast Charge możemy spodziewać się ekstremalnie szybkiego uzupełniania energii – nawet  4 razy szybszego w porównaniu do tradycyjnych technologii. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy zagwarantowaną maksymalną szybkość ładowania dostosowaną do urządzenia, a zoptymalizowany proces uzupełniania energii oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość.

Szybko, bezpiecznie i bezproblemowo

Ładowarka Hama „Turbo Fast” 15 W to urządzenie, które dzięki zastosowaniu technologii Wireless Turbo Fast Charge możemy ekstremalnie szybko naładować telefon, nawet 4 razy szybciej w porównaniu do tradycyjnych technologii. Działanie ładowarki jest dziecinnie proste – wystarczy położyć telefon na stacji, a ładowanie rozpocznie się automatycznie, bez niewygodnego kabla, który przeszkadza na biurku. Gdy tylko podniesiemy smartfon, proces ładowania zatrzymuje się. Warto też wiedzieć, że uzupełniając baterię za pomocą technologii indukcyjnej chronimy wrażliwe styki telefonu. Produkt ten automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenie i dostosowuje do niego szybkość ładowania. Dzięki temu akumulator smartfona jest oszczędniej eksploatowany, a tym samym wydłuża się jego żywotność. Jest to niewątpliwie duży plus, zwłaszcza, że przy ładowaniu indukcyjnym bateria służy dłużej i unikamy częstego ładowania urządzenia.

Uniwersalny dla każdego

Ładowarka indukcyjna Hama „Turbo Fast” dostosowana jest do ładowania każdej, popularnej marki telefonu komórkowego. Urządzenie posiada wskaźnik funkcji oraz połączenie Micro-USB. Prędkość ładowania wsparta jest zasilaniem 15 W. Dodatkowo urządzenie zgodne jest z Qi. „Turbo Fast” jest niewielką ładowarką o wymiarach 9 x 9 x 2 cm, a więc zmieści się na każdym biurku. Stosunkowo lekkie, bo ważące tylko 90 g, urządzenie posiada 2 lata gwarancji.

Hama „Turbo Fast” to świetny wybór dla osób lubiących nowoczesną technologię, niebanalne zastosowania projektowe oraz ładnie wyglądające przedmioty. Ładowarka skutecznie i bezpiecznie, a przede wszystkim bardzo szybko naładuje smartfona dbając także o komfort użytkownika poprzez zrezygnowanie z niepotrzebnych kabli. Produkt dostępny jest w cenie 149 zł, a więcej informacji na jego temat udostępnia producent na www.hama.pl  

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.