Czwartek 10 Maja 2018

Hama przedstawia radio internetowe IR50 - ulubiona muzyka o każdej porze dnia i nocy

Jak uzyskać dostęp do ponad 30 000 stacji radiowych oraz 10 000 podcastów? Wystarczy podłączyć radio internetowe Hama IR50 do sieci Wi-Fi i cały świat jest w zasięgu ręki. Dzięki obsłudze funkcji Spotify Connect mamy możliwość słuchania ulubionej muzyki non stop. Wszystko to uzyskujemy dzięki kompaktowemu urządzeniu, ważącemu nieco ponad kilogram.

Radio dla każdego

IR50 to model, który umożliwia słuchanie na żywo oraz nagranych audycji radiowych lub podcastów, który działa również wtedy, gdy komputer jest wyłączony. Dzięki wbudowanej pamięci możemy tworzyć własne listy lub zrządzać stacjami za pomocą wygodnego interfejsu webowego Frontier Silicon. W ten sposób zapiszemy do 30 ulubionych internetowych stacji radiowych. Możemy odnaleźć preferowaną rozgłośnię lub gatunek muzyki, a także zawęzić poszukiwania do konkretnego kraju lub języka. Co więcej, możemy stworzyć listę ulubionych stacji radiowych na swoim komputerze, a następnie połączyć je z łatwością z radiem internetowym.

Muzyka i informacje z całego świata

Radio internetowe IR50 posiada wejście liniowe (3,5 mm) i jest kompatybilne ze Spotify Connect. Strumieniowanie zapewnia zgodność z protokołem UPnP oraz obsługa standardu DLNA. Wi-Fi Protected Setup wspiera automatyczną konfigurację połączenia. IR50 wyposażone jest w wygodny wyświetlacz LCD, który umożliwia odczyt aktualnej stacji radiowej oraz utworu, a także zarządzanie funkcjami. Dźwięk generuje głośnik o mocy 6 W. Łącze sieciowe 100-240 V w połączeniu z adapterem specyficznym dla danego kraju ułatwia użytkowanie odbiornika na całym świecie.

Ulubione dźwięki na dzień dobry i dobranoc

Jeśli lubimy przed snem zrelaksować się słuchając muzyki, możemy użyć funkcji sen, a radio wyłączy się automatycznie po określonym czasie. Podobnie możemy wybrać ulubione utwory lub audycję i ustawić jej włączenie się za każdym razem, gdy wstajemy. Radio cechuje się niewielkimi gabarytami (21,5 x 13,8 x 8 cm) i waży tylko 1050 g. Nietuzinkowy wygląd podkreśli wystrój kuchni, sypialni czy salonu. Gdziekolwiek przebywamy, cokolwiek robimy, możemy zawsze cieszyć się dźwiękiem muzyki w dobrej jakości.

Dzięki dostępowi do internetu możemy cieszyć się muzyką i słuchać informacji z całego świata w cyfrowej jakości. Hama IR50 to wydatek rzędu 399 zł. Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta: https://pl.hama.com/000548400000/hama-radio-internetowe-ir50

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.