Poniedziałek 27 Listopada 2017

Idealny dźwięk podczas konferencji według Jabry

Duński producent akcesoriów audio, firma Jabra, przedstawia swoją wizję idealnego głośnika konferencyjnego. Model Speak 710 (działający w technologii Bluetooth oraz za pośrednictwem łącza USB) to świetne rozwiązanie dla osób ceniących wysoką jakość dźwięku podczas spotkań firmowych i konferencji, chociaż głośnik ten świetnie sprawdzi się także w domu lub na imprezie. Jako przenośny zestaw głośnomówiący klasy Premium z pewnością przypadnie do gustu każdemu, komu zależy na wysokiej jakości HD.

 

Imponujący dźwięk rozmów i muzyki

Jabra Speak 710 to urządzenie wielofunkcyjne. Poza opcją głośnika umożliwia ono także korzystanie z wbudowanego mikrofonu dookólnego, który zapewnia 360-stopniowe pokrycie i odbiera dźwięki pod dowolnym kątem. Głośnik wyposażony jest w szerokopasmowy dźwięk HD, który umożliwia usłyszenie każdego uczestnika bez względu na to jak głośno mówi. Urządzenie posiada zasięg 90 m, a jego moc określana jest na 10 W. Speak 710 odznacza się także klasą HiFi o jeszcze większej mocy. Zapewnia to więc odtwarzanie muzyki bez zakłóceń na maksymalnym poziomie głośności. Działając mobilnie za pomocą technologii Bluetooth możemy korzystać z urządzenia praktycznie wszędzie bez żadnych ograniczeń.

Intuicyjna łączność plug and play

Jabra zadbała o użytkowników urządzeń mobilnych tworząc model Speak 710. Już w kilka sekund możemy podłączyć go do laptopa, smartfonu lub tableta za pomocą łącza USB lub za pośrednictwem technologii Bluetooth (wersja 4.2). Lekka konstrukcja (298 g) pozwala korzystać z głośnika w każdych warunkach, zwiększając przy tym jego mobilność. Po naładowaniu baterii, które trwa 3 godziny, możemy cieszyć się urządzeniem aż 15 godzin! Do urządzenia dołączony jest pokrowiec ochronny, który przyda się podczas transportu.

Prawdziwe mobilne stereo

Jeśli szukamy prawdziwego efektu stereo nie narażając się na plątaninę kabli i złączek, możemy bez problemu uzyskać dźwięk przestrzenny po podłączeniu dwóch urządzeń Jabra Speak 710. Takie rozwiązanie przydaje się podczas dużych spotkań, bowiem głośniki te zapewniają wysoką jakość dźwięku obejmując nawet 12-osobową salę konferencyjną.

Organizując spotkania, konferencje, wideorozmowy czy też imprezy w domu, warto wziąć pod uwagę najnowsze rozwiązanie Jabry i przekonać się, że za 1299 zł możemy korzystać z dobrej jakości sprzętu konferencyjnego godnego swoich konkurentów na rynku. Więcej informacji na www.hama.pl .

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.