Poniedziałek 9 Kwietnia 2018

Internet Rzeczy, akcesoria mobilne i wyposażenie Smart Home - czyli Hama pokazuje pazur na Targach Electronics Show 2018!

Już niebawem, bo w dniach 13-15 kwietnia w podwarszawskim Nadarzynie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej Electronics Show, zwane także „polskimi Targami IFA”. Wśród marek goszczących w halach PTAK nie może zabraknąć też niemieckiej firmy Hama, która pochwali się akcesoriami wyposażenia Smart Home, nowoczesnymi ładowarkami indukcyjnymi, nową generacją radia cyfrowego w wielu osłonach, głośnikami Bluetooth, a także produktami dystrybucyjnymi takimi jak: zegarki i opaski Fossil, Garmin oraz MyKronoZ i Polar, szeroką gamą doskonałych akcesoriów Jabra i docenianymi na całym świecie kartami SanDisk.

Dla (inteligentnego) domu

Hama Polska zapowiada pokaz szeregu atrakcyjnych produktów na Targach Electronics Show. Między innymi jest to szeroko pojęta gama produktów spod szyldu Internet of Things. Szczególną uwagę warto zwrócić na soundbary i zestawy głośnikowe (seria Sirium), wraz z systemem sterowania głosowego Alexa na oficjalnej licencji Amazon. Dzięki różnorodnym akcesoriom możemy komunikować swoje potrzeby czy zaprogramować działanie sprzętów RTV i AGD w całym domu. Produkty wspierane przez Alexa to łatwe w obsłudze urządzenia, wspierane przez dedykowaną aplikację. Z kolei dla sympatyków tradycji Hama zaproponuje ofertę radiów cyfrowych i internetowych, w tym modele, które można podwiesić pod szafkę (Hama IR350), tunery cyfrowe s serii DIT2110 i wiele innych. Za idealny dźwięk z kolei odpowiedzą głośniki Bluetooth, między innymi nowości Soundcup we wersji S i L, wodoodporne Rockman’y i Soundchest przypominający swoim wyglądem radio w stylu retro. Przestrzenny dźwięk, podbite basy, ciekawy design to cechy nadrzędne, które sprawiają, że głośniki idealnie wpisują się w koncepcję inteligentnego domu.

Dla miłośników dronów

Drony to obecnie bardzo popularne urządzenia umożliwiające nagrywanie i robienie zdjęć z wysokości dzięki zamontowanej kamerze. Jednak bez odpowiedniego zaplecza akcesoriów, eksploracja widoków „z góry” nie była by możliwa. Na Electronics Show Hama pokaże kolekcję różnorodnych akcesoriów do dronów. Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą marki DJI, która zajmuje się produkcją dronów Spark będącymi jednocześnie najnowszą i najmniejszą wersją z rodziny DJI. Ciekawostką jest fakt, że dron sterowany jest gestami i pozwala wykonać szereg ciekawych ujęć zdjęć za pośrednictwem inteligentnych trybów nagrywania. Wyposażony w doskonałą kamerę z sensorem ½.3” umożliwiającą nagrywanie w jakości Full HD zapewni wyraźne i szczegółowe zdjęcia. Dzięki wbudowanym czujnikom optycznym, urządzenie bezpiecznie omija wszelkie przeszkody, a transmisja z kamery odbywa się w jakości 720 p. DJI to także trójosiowe gimbale OSMO Mobile, akcesoria do w postaci walizki transportowej i etui na drona, wymiennych śmigieł, przenośna stacja ładująca do drona, ładowarki i oczywiście gogle FPV, które pozwolą na oglądanie na żywo obrazu z kamery zamieszczonej na dronie.

Dla fanów sportu

Hama posiada w swojej ofercie produkty marek dystrybucyjnych stworzonych z myślą o osobach aktywnych. Dla odwiedzających Targi przygotowaliśmy ekspozycję z najnowszymi i najbardziej znanymi modelami zegarków amerykańskiej firmy Fossil. Natomiast każdy sportowiec będzie mógł zapoznać się z bogatą ofertą Garmin, Polar oraz MyKronoZ, które proponują zarówno opaski fitness jak i zegarki sportowe idealne dla biegaczy, kolarzy, pływaków czy osób uprawiających zumbę. Wraz z ofertą Jabbra nie mogło również zabraknąć wysokiej klasy sportowych słuchawek i nie tylko. Dla miłośników dobrej jakości dźwięku czekają również głośniki bezprzewodowe.

Do ścisłego grona marek dystrybucyjnych należy także dopisać SanDisk, w ofercie którego nie może zabraknąć znanych kart SD oraz nowości, które zadowolą nawet najbardziej wybrednego użytkownika. W związku z tym na odwiedzających Targi czeka moc atrakcji i inspiracji związanych z nowymi technologiami i akcesoriami elektronicznymi. Na gości czekamy w hali E na stoisku EM17.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.