Wtorek 6 Lutego 2018

Moc na wyciągnięcie ręki - Hama przedstawia nowy power pack o pojemności 20000mAh!

Rozmowy telefoniczne, przeglądanie Facebooka, wrzucanie zdjęć na Instagrama, pisanie wiadomości i wysyłanie maili – czego to nie robimy za pomocą smartfona. Wszystkie te i inne czynności wymagają dużej ilości energii, a przecież ostatnią rzeczą, której chcemy, to rozładowany telefon. Ten problem możemy szybko wyeliminować dzięki nowej odsłonie superpojemnego power packa od firmy Hama.

Mobilna supermoc

Rozładowany telefon bywa częstą przyczyną frustracji – nie jesteśmy przecież przyzwyczajeni do utraty kontaktu ze światem. Ładowarka mobilna Hama Joy umożliwia szybkie i bezproblemowe zasilenie wyczerpanej baterii. Dzięki 10 atestowanym ogniwom mamy pełną gwarancję najwyższego standardu bezpieczeństwa i jakości. Power pack Hama Joy o pojemności 20000 mAh naładuje nasz telefon aż do pięciu razy na jednym uzupełnieniu energii. Urządzenie pozwala szybko przywrócić do życia telefon lub inne akcesoria dzięki podłączeniu za pośrednictwem kabla micro USB. Power pack posiada dwa wyjścia USB.

Bezpieczeństwo i wygoda gdziekolwiek jesteś

Pojemność ukryta w tym niewielkim urządzeniu ( 2,3 x 16 x 8,1 cm) na pewno przypadnie do gustu każdemu, kto docenia natychmiastowy dostęp do podładowania baterii w swoich akcesoriach mobilnych. Wyposażony w ogniwa Li-ion power pack Hama Joy 20000 mAh posiada dodatkowe zabezpieczenie przed przeciążeniem, odłączeniem przy zbyt niskim napięciu i ochronę przed zwarciem. Dzięki temu urządzenie sprawdza się w każdej sytuacji. Zintegrowany wskaźnik LED poinformuje o stanie baterii w każdej chwili.

Power pack Hama Joy 20000 mAh to dobry wybór dla osób, które lubią mieć przy sobie swoje ulubione urządzenia mobilne i nie chcą być zaskoczeni rozładowaną baterią. To niewątpliwie przydatne akcesorium dostępne jest w cenie 119 zł. Więcej informacji na www.hama.pl

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.