Wtorek 22 Maja 2018

Naładuj szybko swoje urządzenia mobilne za pomocą stacji ładującej Hama

Ładowanie baterii w telefonach to codzienność większości użytkowników. Zamiast szukać wolnych gniazdek do podłączenia wszystkich posiadanych urządzeń mobilnych warto skorzystać ze stacji ładującej Hama wyposażonej w 5 gniazd USB oraz wykorzystującej funkcję Qualcomm Quick Charge 3.0.

Stacja ładująca Hama umożliwia jednoczesne naładowanie aż pięciu urządzeń, dzięki czterem złączom USB (jedno z funkcją Qualcomm Quick Charge 3.0) oraz jednemu dwustronnemu USB typu C. Gwarantowana jest maksymalna szybkość ładowania dostosowana do rodzaju podłączonego urządzenia, a zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulatory i wydłuża ich trwałość. Funkcja Qualcomm Quick Charge 3.0 zapewnia kompatybilnym urządzeniom nawet cztery razy szybsze ładowanie, niż w przypadku tradycyjnych metod. Dzięki wbudowanemu układowi scalonemu, stacja automatycznie rozpoznaje urządzenie, co umożliwia podłączenie prawie wszystkich typów smartfonów oraz tabletów. Stacja ładująca Hama posiada kabel zasilający o długości 1,20m, a maksymalny prąd ładowania to 8A. Zakres napięcia wejściowego wynosi od 100V do 240V, zatem w połączeniu z adapterem specyficznym dla danego kraju możliwe jest użytkowanie urządzenia na całym świecie. O stanie urządzenia informuje dioda funkcyjna LED.

Stacja ładująca Hama to urządzenie, które doceni każdy posiadacz kilku urządzeń mobilnych wymagający ich szybkiego i bezproblemowego naładowania. Dostępna jest w cenie 149 zł, a więcej informacji na jej temat znajduje się na stronie producenta: https://pl.hama.com/001736270000/hama-stacja-aduj-ca-1x-qc-30-1x-type-c-3xusb-8a

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.