Piątek 12 Maja 2017

Precyzja jakiej jeszcze nie było - nowa mysz uRage Reaper Rev

Mysz laserowa “Reaper Revolution” to rewolucja z technologii high-tech. Jej markowe komponenty oraz ergonomiczny design sprawiają, że jest idealna do długich sesji gamingowych, bez względu na rodzaj gry. Zawierająca 13 przycisków umożliwiających programowanie, pozwala na komfortowe granie, a przełączniki Omron zapewniają długą żywotność. Natomiast wbudowany sensor optyczny Avago zapewnia doskonałą precyzję ruchu.

Precyzja jakiej jeszcze nie było

Mysz uRage Reaper Rev charakteryzuje się rozdzielczością rzędu 8200 DPI, którą można łatwo regulować za pomocą dedykowanego przycisku. Dzięki temu sterowanie kursorem myszy nie jest przerywane podczas zmiany rozdzielczości. Producent zastosował w swojej myszy znany sensor optyczny Avago, który zapewnia najwyższą precyzję pracy niezależnie od rodzaju gry. Cieszy także obecność diod LED na poszczególnych elementach myszy, których zmieniający się kolor wskazuje aktualnie wybraną wartość DPI.

Szybko – szybciej – uRage

Reper Rev wyposażono w aż 13 programowalnych przycisków, których funkcje można w pełni spersonalizować, dostosowując mysz do indywidualnych preferencji. Częstotliwość 1000 Hz gwarantuje natychmiastowe przesłanie sygnału z myszki do komputera za pomocą przewodu USB, a tempo reakcji nie zwalnia ani na moment, dzięki zastosowaniu teflonowych ślizgaczy. Obudowa myszki wykończona została antypoślizgowym materiałem, więc ta pewnie trzyma się dłoni nawet podczas dynamicznych potyczek, kiedy to gracz musi reagować natychmiastowo.

Trwałość to podstawa

Mysz uRage została tak zaprojektowana, by służyła długo swojemu właścicielowi, głównie dzięki zastosowaniu zintegrowanych przełączników Ormon oraz kablowi o długości 1,8 m zanurzonemu w eleganckiej i elastycznej otulinie. Dzięki niej kabel chroniony jest przez zginaniem. W komplecie do myszy dostaniemy także aplikację, pozwalającą na konfigurację ustawień urządzenia, jak choćby przypisanie określonych funkcji do klawiszy czy wysokość skoku przy zmianie wartości DPI, a samo korzystanie z niej jest niezwykle proste dzięki metodzie plug and play.

Mysz uRage Reaper Rev to ciekawa propozycja dla wytrawnych graczy, wymagających użytkowników, a także osób lubiących niebanalny design. Za przyjemność korzystania z urządzenia zapłacimy 259 zł. Więcej informacji – www.hama.pl

Tagi: hama | urage | mysz | reaper | rev | precyzja | omron | avago | usb
Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.