Czwartek 22 Lutego 2018

Radio internetowe, które zamieni Twoje mieszkanie w salę koncertową

Na pierwszy rzut oka nowy produkt firmy Hama, znanego producenta szeroko pojętej elektroniki użytkowej, nie zdradza swojego wszechstronnego zastosowania, jednak zmienia się to w mgnieniu oka po jego uruchomieniu. Przedstawiamy absolutną nowość – radio internetowe, które z powodzeniem może stać się bezprzewodowym głośnikiem pod tajemniczą nazwą IR80MBT. Z jego pomocą możesz zamienić swoje mieszkanie w salę koncertową.

Mały, ale wariat

Mierzące około 22 cm urządzenie Hama IR80MBT kryje w sobie szereg zaskakujących zastosowań, których nie sposób się spodziewać przy takich małych gabarytach. Przede wszystkim służy jako w pełni wyposażone radio internetowe odbierające programy radiowe dostępne w sieci, ale też jako głośnik, który podłączymy za pomocą tradycyjnego kabla, za pośrednictwem technologii Bluetooth lub sieci bezprzewodowej LAN do aż sześciu dowolnych urządzeń. W ten sposób możemy cieszyć się muzyką odtwarzaną z komputera, smartfonu, tabletu itp. Jeśli dodatkowo jesteś użytkownikiem aplikacji Spotify, ucieszy Cię fakt, że głośnik posiada funkcję Spotify Connect.

Wariat grzechu wart

IR80MBT waży nieco ponad kilogram i można go zamontować na ścianie. Podłączony do prądu uraczy nas mocą 30 W. Radio posiada wejście liniowe 3,5 mm, a także działa w technologii Bluetooth 4.1. Posiada również zintegrowaną antenę bezprzewodową LAN IEEE 802.11 b/g/n. Urządzenie umożliwia streamowanie dźwięku za pośrednictwem WiFi. Dodatkowo, IR80MBT jest kompatybilny z produktami umożliwiającymi odtwarzanie dźwięku w systemach multi-room. Wystarczy więc dosłownie chwila i nasze mieszkanie może zamienić się w salę koncertową lub kinową. Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą pilota oraz dedykowanej aplikacji UDOK.

Produkt ma szansę skraść serca wszystkich fanów nietypowych rozwiązań audio i nowych technologii. Już wkrótce przekonamy się jak działa, gdyż jego premiera dopiero przed nami. Wówczas też producent zdradzi cenę oraz dostępność na półkach sklepowych. Wszelkich informacji należy szukać na www.hama.pl

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.