Poniedziałek 5 Sierpnia 2019

Słuchawki Hama Pure Passion z technologią Dual Speaker - dźwięk do potęgi drugiej

Do portfolio produktów marki Hama dołączył zestaw słuchawkowy Bluetooth Pure Passion,  wyposażony w technologię podwójnych głośników Dual Speaker, cyfrowe przetwarzanie dźwięku oraz zintegrowanego pilota oferującego kilka funkcjonalności. Wszystko to, by zachować jakość i czystość dźwięku, bez względu na hałasy dobiegające z zewnątrz.

Dźwięk na najwyższym poziomie

Słuchawki dokanałowe Pure Passion zostały wyposażone w specjalną technologię Dual Speaker, która zakłada umieszczenie dwóch głośników z każdej strony urządzenia (1x 6 mm + 1x 10 mm), a także w cyfrowe przetwarzanie dźwięku CVC5.0 Dual. Dzięki temu można cieszyć się wyjątkowo czystym dźwiękiem zarówno wtedy, kiedy słucha się muzyki czy rozmawia przez telefon, bez rozpraszającego hałasu dochodzącego z otoczenia.

Pilotuj swoją muzykę i rozmowy

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Pure Passion został zintegrowany z pilotem do zdalnego sterowania, który umożliwia odbieranie i kończenie rozmów telefonicznych, aktywację wyboru języka oraz indywidualne sterowanie odtwarzaniem muzyki. Wbudowana regulacja głośności umożliwia wygodne dopasowanie siły głosu, a mikrofon pozwala na łatwe przełączanie między odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń telefonicznych.

Lekkość i wytrzymałość w dobrej cenie

Maksymalny czas działania zestawu słuchawkowego to 200 godzin na jednym ładowaniu, natomiast maksymalny czas rozmowy to 6 godzin, z kolei samo ładowanie trwa 2 godziny. Waga słuchawek to zaledwie 15 gramów, a zasięg emisji ich sygnału wynosi 10 metrów.

Obudowa słuchawek została wykonana z wysokiej jakości wytrzymałego metalu. Silikonowe wkładki dołączone do zestawu dostępne są w trzech rozmiarach: S, M i L, dzięki czemu każdy użytkownik może dopasować je do swoich potrzeb, zapewniając idealne przyleganie słuchawek do uszu. Produkt dostępny jest w czarnym kolorze.

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Pure Passion dostępny jest w cenie 159 zł u partnerów handlowych marki Hama.

Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://pl.hama.com/001840300000/hama-s-uchawki-dokana-owe-bluetooth-pure-passion

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.