Wtorek 18 Października 2016

Turniejowo i konkursowo, czyli HAMA zaprasza na swoje stoisko podczas PGA 2016

Raz do roku, w październiku Poznań zmienia się w stolicę rozrywki komputerowej. Znane marki, rzesze fanów, akcesoria, pokazy, rozgrywki i cały ogrom niespodzianek kryje się pod organizowanymi Targami Poznań Game Arena. W tym roku również i Hama, niemiecki producent akcesoriów, chcąc zapaść w pamięć odwiedzającym Targi, przygotował wiele atrakcji i możliwości poznania swoich produktów. Co nas czeka?

Gaming odbierany wszystkimi zmysłami

Na kilkaset tysięcy gości czeka stoisko o powierzchni 120 m2, na którym HAMA zachęci każdego fana rozrywki do zapoznania się z szeroką gamą produktów, a w tym akcesoria dla graczy z linii uRage oraz dyski SSD SanDisk w powiązaniu z akcją rabatową w sklepach internetowych, stacjonarnych oraz stoiskiem Media Markt. Na miejscu będzie można przetestować wspomniane akcesoria, ale także wziąć udział w stołowych turniejach w grze League of Legends, której zwycięzcy otrzymają nagrody o łącznej wartości 1550 złotych. Do dyspozycji odwiedzających przygotowana zostanie strefa free to play, podczas której można zmierzyć się w rozgrywkach na konsole PS3 i Xbox oraz PC. Fani zagrają w Need for Speed Rivals, League of Legends, CS:GO oraz Battlefield 4. Stała ekspozycja, stanowisko DJ oraz parkur Balance Scooter, czyli prezentacja elektronicznej deskorolki to kolejne atrakcje przygotowane przez HAMA. Swoje premiery będą miały słuchawki uRage SoundZ 7.1 oraz metalowa klawiatura Cyberboard, które będzie można osobiście sprawdzić w rozgrywkach.

Znani i lubiani

Tegoroczne aktywności na stoisku HAMA Polska poprowadzą znane osobistości ze świata gier. Arquel to były zawodowy gracz League of Legends i zarazem jeden z najpopularniejszych stremearów tej gry w Polsce. W sobotę poprowadzi on turniej LoL w systemie pucharowym 1vs.1. Aby wziąć udział w rozgrywce należy zapisać się przed targami lub w sobotę od godziny 10:00 na stoisku. Turniej będzie komentowany na żywo przez Arquel’a, jego przebieg będzie też można obserwować na ekranach na scenie. Każdy odwiedzający stoisko będzie miał okazję do rozmowy, zrobienia zdjęcia z prowadzącym i otrzymania jego autografu. Drugim prowadzącym będzie Łukasz „Leofromkorea” Mirek, znany animator gamingowy, słynący z prowadzenia aktywności podczas takich wydarzeń jak Intel Extreme Masters 2014 MSI/Komputronik, Intel Extreme Masters 2015 Blizzard, MSI/Blizzard w Bydgoszczy i wreszcie Esport Now 2016 – na stoisku NVIDIA Overwatch. O świetną oprawę muzyczną zadba DJ Decks – jeden z najpopularniejszych polskich DJ-ów oraz producentów muzycznych.

Konkursy z nagrodami

PGA to także świetna okazja do wzięcia udziału w licznych konkursach, w których można wygrać cenne nagrody i zmierzyć z innymi uczestnikami wydarzenia. Na zwycięzców czekają gamingowe akcesoria, w tym myszki uRage UNLEASHED czy słuchawki. Tegoroczne targi PGA zapowiadają się więc ekscytująco! Zapraszamy wszystkich odwiedzających Targi na stoisko 9, w hali 7A. Dla osób, które z różnych powodów nie będą mogły dotrzeć na miejsce, na oficjalnym profilu na Facebookowym fanpage’u można wziąć udział w wielu ciekawych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Szczegóły i agenda wszystkich aktywności znaleźć można pod adresem: https://www.facebook.com/events/1603387246624643/ 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.