Wtorek 15 Listopada 2016

uRage SoundZ 7.1 - poczuj każdy wybuch mocniej niż zwykle

Już niebawem na półki trafi kolejny produkt z rodziny uRage SoundZ7.1 - komfortowe słuchawki dla graczy, wyposażone w funkcję wibracji podczas odtwarzania niskich tonów.

Profesjonalne brzmienie

Cechą unikatową słuchawek uRage SoundZ 7.1 to przede wszystkim czyste brzmienie, wzmocnione głębokim basem w jakości full stereo. Pasmo przenoszenia w słuchawkach waha się od 20 Hz - 20 kHz, a w mikrofonie 100 Hz - 10 kHz. Dodatkowo, zestaw został wyposażony w technologię wibracyjną, która uaktywnia się podczas głębokich basów (np. wybuchy w grze), a poduszki słuchawek zaczynają wibrować wzmacniając intensywność doznań słuchowych. Do słuchawek dołączony jest dobry jakościowo mikrofon z regulowanym pałąkiem, wewnątrz którego znajdują się stalowe żyłki. Dla łatwiejszego sterowania głośnością i wibracjami, na przewodzie dołączonym do zestawu znajduje się wygodny potencjometr do regulacji natężenia dźwięku, przycisk do wyciszania mikrofonu oraz przełącznik dla funkcji wibracji basów. Czułość mikrofonu wynosi -36 dB +/- 3 dB, a słuchawek 105 dB +/- 3 dB. Mikrofon można też całkowicie odczepić. 

Wygoda i komfort

Dla większego komfortu gracza, słuchawki wyposażono w miękkie poduszki wokół muszli, które zostały wykonane z tkaniny zapewniającej wygodę noszenia i redukują pocenie się uszu podczas długich sesji gamingowych. Przewód umiejscowiony jest z jednej strony, co pozwala na swobodę ruchu. Ponadto przewód ten owinięty jest nylonową otuliną na całej jego długości (2,5 m), która chroni go przed uszkodzeniami spowodowanymi zginaniem. Dodatkowym, wizualnie interesującym elementem słuchawek SoundZ 7.1 są wbudowane diody LED podświetlające je na niebiesko w czasie gry.

Prezent pod choinkę dla gracza

Zestaw uRage SoundZ 7.1 dostępny będzie na polskich półkach sklepowych od połowy grudnia 2016 roku. Jest więc to świetna okazja, by kupić je jako prezent. Za słuchawki przyjdzie nam wdać 329 złotych.

Więcej informacji na temat akcesoriów marki uRage znajduje się na stronie www.hama.pl

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.