Poniedziałek 22 Maja 2023

Ecovacs prezentuje Deebota T20 OMNI. To robot czyszczący z technologią prania mopa w gorącej wodzie i funkcją automatycznego podnoszenia go na dywanach

Ecovacs wprowadził na rynek swój najnowszy model - Deebot T20 OMNI. To pierwszy wszechstronny robot odkurzający i mopujący z technologią samoczynnego mycia mopa gorącą wodą, aby jeszcze skuteczniej usuwać z niego brud i zanieczyszczenia. Natomiast automatyczne podnoszenie mopa sprawia, że twarde podłogi i dywany można teraz czyścić za jednym zamachem, nawet po zainstalowaniu płyt mopa. Dzięki ogromnej sile ssania do 6000 Pa i wydajnemu obrotowemu systemowi mopowania, Deebot T20 OMNI gwarantuje również głębokie czyszczenie jak nigdy dotąd.

Wszyscy znamy ten problem. Jeśli mamy w domu drewniane lub wyłożone kafelkami podłogi i nadal chcemy cieszyć się miękkością dywanów, zwykle podczas czyszczenia mamy dwa razy więcej pracy. Nawet jeśli zdecydowaliśmy się na wsparcie ze strony robota odkurzającego i mopującego, nie ominie nas podnoszenie i przenoszenie na ten czas dywanów. Wszystko dlatego, że czyszczenie na mokro podłogi i odkurzanie dywanu za jednym razem przy pomocy Deebota nie było do tej pory możliwe. To już jednak nieaktualne!

 

Innowacyjne funkcje mopa

 

Deebot T20 Omni od marki Ecovacs podejmuje największe wyzwanie w zakresie robotyki czyszczącej. Wprowadza innowacyjne funkcje, które sprawiają, że czyszczenie w trybie mopowania staje się zupełnie nowym doświadczeniem.

 

Dzięki technologii mycia mopem na ciepło, woda w stacji jest podgrzewana do 55° C - optymalnej temperatury do usuwania oleju i brudu z mopa oraz maksymalizacji mocy czyszczenia specjalnie opracowanego roztworu czyszczącego Ecovacs. Funcjonalność  "Instant Heat" podgrzewa wodę na jej wlocie tuż przed procesem mycia.

 

Co więcej, cały proces czyszczenia jest dodatkowo zautomatyzowany dzięki inteligentnej funkcji samoczynnego podnoszenia mopa. Czujnik ultradźwiękowy wykryje, kiedy zmienia się rodzaj podłogi (na przykład z twardej podłogi na dywan) i automatycznie podnosi mopy czyszczące. Jednocześnie krążki mopa przestają się obracać i zapobiegają zawilgoceniu dywanu. W rezultacie twarde podłogi i dywany można teraz czyścić za jednym zamachem i to nawet po zainstalowaniu mopa.

 

Maksymalna wygoda i wydajność

 

Stacja czyszcząca All-in-One jest wyposażona w worek na kurz o pojemności 3 l i zbiorniki świeżej oraz brudnej wody, z których każdy pomieści 4 l. System oferuje również pełną funkcję samooczyszczania stacji. Oprócz technologii mycia mopa gorącą wodą, nakładki mopa są suszone gorącym powietrzem po zakończeniu czyszczenia, dzięki czemu można utrzymać odpowiednią higienę.

 

Z kolei dzięki mocy ssania 6000 Pa Deebot zapewnia skuteczne głębokie czyszczenie i skutecznie usuwa brud z małych narożników, a także dywanów o dużej powierzchni - zarówno dużych cząstek, jak i drobnego pyłu.

 

Innowacyjny system mycia obrotowego OZMOTM Turbo 2.0 radzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi plamami z podłóg do 99,99%. Przy prędkości do 180 obrotów na minutę system wywiera stały nacisk na podłogę i skutecznie usuwa 10 najpopularniejszych rodzajów plam.

 

Warto też dodać, że rozwiązanie OZMO Turbo 2.0 Rotating Mopping System obraca krążki mopa do 160 razy na minutę i wywiera stały nacisk na podłogę. Zapewnia tym samym głębokie czyszczenie, skutecznie usuwając uporczywe, nawet 72-godzinne plamy z kawy.

 

Zaawansowana technologia i komfort

 

Deebot jest wyposażony w różne tryby czyszczenia, aby idealnie pasował do każdego domu.  Wybór można łatwo dostosować do swoich potrzeb i własnego domu. Niezależnie od tego  czy chodzi o opcje "Tylko odkurzacz", "Tylko mop", "Odkurz i mop" czy "Odkurz przed mopem", innowacyjna technologia Deebot T20 OMNI to inteligentna, a także autonomiczna pomoc w walce z zabrudzeniami w domu.

 

Dzięki specjalistycznemu trybowi pracy o nazwie Gospodyni Deebot może inteligentnie dostosować parametry czyszczenia do unikatowego środowiska każdego pomieszczenia. W efekcie użytkownicy nie muszą za każdym razem martwić się o skomplikowane ustawienia w aplikacji. Działa ona zarówno automatycznie, jak i za pośrednictwem autorskiego asystenta głosowego YIKO.

 

Deebot T20 OMNI jest również wyposażony w technologię unikania przeszkód TrueDetect 3D 3.0. Wykorzystuje ona algorytmy światła strukturalnego i obrazowania 3D, aby uniknąć potencjalnych przeszkód, takich jak małe zabawki na podłodze lub inne przedmioty. Technologia TrueMapping 2.0 w ciągu kilku minut pozwala również na dokładne odwzorowanie domu użytkownika.

 

Prezentowany robot, zasilany przez baterię o pojemności 5200 mAh, może automatycznie ładować się i wznawiać pracę. Gdy tylko obliczy, że ma już wystarczająco dużo energii, aby wykonać całe postawione przed nim zadanie, wraca do sprzątania w tym samym miejscu w którym skończył.

 

Robot Ecovacs Deebot T20 Omni pojawi się w Polsce w sprzedaży 30 maja 2023 r., a jego sugerowaną cenę detaliczną ustalono na poziomie 4999 zł.

 

Informacje o firmie ECOVACS ROBOTICS

 

Pionierskie rozwiązania

 

Ecovacs Robotics to jeden z prekursorów w obszarze badań, rozwoju i wytwarzania robotów usługowych. Firma dąży do samodzielnych prac badawczo-rozwojowych, projektowania i produkcji maszyn usługowych, aspirując do pozycji czołowego przedsiębiorstwa robotycznego na świecie. Misją i hasłem Ecovas Robotics jest "Robotyka dla każdego". Od założenia w 1998 roku przez 25 lat swojej działalności Ecovacs konsekwentnie prowadził badania naukowe oraz analizy dotyczące zastosowań robotów usługowych i doświadczeń użytkowników, odnosząc sukces na rynku globalnym z szeroką gamą oferowanych rozwiązań.

 

Firma angażuje się w rozwój technologii robotycznych w celu służenia światu, tworząc holistyczny ekosystem między ludźmi a robotyką w stylu życia i produkcji, zapewniając nowe, inteligentne, wygodne doświadczenie całej ludzkości. Potrzeby użytkowników leżą u podstaw badań i rozwoju Ecovacs, napędzając rozwój przemysłu dzięki innowacjom oraz umożliwiając ludzkości dzielenie się lepszą przyszłością w świecie inteligentnych technologii.

 

DLA ECOVACS ROBOTICS

Arkadiusz Gołka

Gamma PR

Brand Manager

arek@gammapr.pl

tel. 600 265 207           

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.