Czwartek 12 Maja 2022

Ecovacs Winbot W1 Pro to robot myjący okna z technologią jutra już dzisiaj. Wreszcie można zaznać trochę odpoczynku

Marka Ecovacs, dobrze już znana na polskim rynku, wprowadza do oferty najbardziej zaawansowany model swojego robota do mycia okien. Winbot W1 Pro ma krzyżowy system spryskiwania, udoskonalony sposób planowania trasy i ośmiopoziomowy mechanizm bezpieczeństwa. Jego premierę zapowiedziano na 12 maja.

Tym samym producent rozszerza swoje portfolio robotów myjących okna Winbot. Najnowsza wersja wyróżnia się krzyżowym systemem automatycznego spryskiwania Ecovacs, dzięki czemu łatwo i szybko pozbywa się wszelkich zabrudzeń oraz plam na szybach.

 

Ten inteligentny robot do mycia okien jest w stanie stworzyć najbardziej skuteczną ścieżkę czyszczenia z maksymalnym pokryciem okna, nawet w przypadku małych okien. Wszystko to dzięki zaktualizowanemu systemowi WIN-SLAM 3.0. Nie ma obaw o stabilność działania urządzenia nawet w trakcie przerw w dostawie prądu, gdyż dysponuje on wbudowaną litową baterią, dzięki czemu nie odpadnie od szyby. Za samo mocowanie odpowiada zaawansowany system ssący.

 

Warto dodać, że jeśli już w skrajnej sytuacji robot nieszczęśliwie odłączy się od szklanej powierzchni, przed upadkiem na podłogę zabezpieczają go przyssawka i lina z elastycznej oraz trwałej gumy.

 

Omówmy po kolei wszystkie najnowsze technologie.

 

Technologia Cross Auto-Spray

 

 

Pod tą tajemniczą nazwą kryje się wysoce wydajny system natryskowy z szerokim kątem zraszania i zbiornikiem wody. Krzyżowy system spryskiwania dociera do różnych kątów i gwarantuje doskonałe czyszczenie na mokro, które pozbywa się każdego rodzaju plamy. Co więcej, robot zapamiętuje swoją pozycję, dzięki czemu za każdym razem w pełni wykonuje swoje zadanie. Tak oto możemy uzyskać lśniąco czyste okna za naciśnięciem jednego przycisku.

 

Unowocześniona została też technologia planowania trasy Win-Slam 3.0.  Winbot W1 Pro samoczynnie czyści szyby ruchem posuwisto-zwrotnym, zapewniając kompletny i dokładny proces mycia w trzech adaptacyjnych trybach: szybkim, głębokim i czyszczenia punktowego. Inteligentnie tworzy systematyczną ścieżkę czyszczenia, dzięki czemu możemy cieszyć się olśniewająco czystymi oknami.

 

Ośmiopoziomowy system bezpieczeństwa

 

 

Mając na uwadze bezpieczeństwo użytkownika, producent zaopatrzył swojego najnowszego robota w  zoptymalizowaną moc ssania 2800 Pa i bardzo innowacyjny system jazdy antypoślizgowej. Jedno i drugie rozwiązanie zapewnia płynne ruchy, a także prawidłowe czyszczenie przy zachowaniu pewnego chwytu w trakcie pracy na śliskiej powierzchni lub w przypadku ewentualnych przerw w dostawie prądu.

 

Z innych funkcjonalności tej nowości produktowej warto wymienić technologię wykrywania krawędzi, możliwość reagowania na ostrzeżenia głosowe użytkownika, sterowanie specjalistyczną autorską aplikacją Ecovacs i system stabilnego wspinania się po każdego rodzaju płaskim szkle o grubości powyżej 3 mm.

 

Robot oferowany jest razem z zasilaczem, kubkiem pomiarowym, dwoma ściereczkami czyszczącymi z mikrofibry, linką z karabińczykiem, roztworem czyszczącym Winbot (230 ml) i instrukcją obsługi. Miłym dodatkiem jest też dodawana w zestawie stylowa, szara walizka do przenoszenia urządzenia.

 

Ecovacs Winbot W1 Pro, specyfikacja techniczna:

 

Poziom hałasu: ok. 70 dB

 

Czas ładowania akumulatora: ok. 2 godz.

 

Pojemność litowej baterii: 650mAh

 

Maksymalny obszar roboczy (pełny zbiornik): 20 mkw.

 

Tryby czyszczenia: szybki, dogłębny, czyszczenie punktowe

 

Minimalny rozmiar okna: punktowy 30 x 40 cm

 

Waga robota: 1,7 kg

 

Wymiary robota: 270 x 270 x 78 mm

 

Najnowszy robot Ecovacs Winbot W1 Pro jest dostępny w sprzedaży od 12 maja. Jego sugerowaną cenę detaliczną ustalono na poziomie 1999 .

 

O wszelkich szczegółach dowiemy się ze strony https://www.ecovacs.com/pl.

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.