Czwartek 1 Lipca 2021

Ekologiczne torby i etui na laptop Hama Terra. Postaw na zrównoważony rozwój i wygodę zarazem

Marka zaprezentowała swoje najnowsze produkty przeznaczone dla komputerów przenośnych, wykonane z tworzywa PET po recyklingu i przetworzeniu na przędzę. Zarówno w przypadku torby z paskiem na ramię jak i etui mamy do wyboru wersje dla przekątnej ekranu do 13,3 i 15,6 cala.  

Najpierw parę słów o wyglądzie – torba i etui na laptop wpisują się w dotychczasową stylistykę tej linii produktów niemieckiej firmy, stawiającej na stonowaną kolorystykę. Dominują spokojnie ze sobą zestawione szarość i czerń z drobnym beżowym akcentem w postaci paska na froncie. Wymiary torby na ramię dla 15-calowego notebooka wynoszą 43 x 7 x 32 cm, zaś dla 13-calowego: 38 x 6 x 30 cm. W przypadku samego etui jest to odpowiednio 42 x 2 x 29 cm (15 cali) i 36 x 2 x 27 cm (13 cali).

 

Warto zaznaczyć, że torby i etui wyprodukowano w sposób oszczędzający zasoby naturalne, czyli z materiałów z tworzywa PET, poddanych recyklingowi oraz przetworzonych na przędzę. Zarówno wewnętrzna, jak i zewnętrzna warstwa materiału wykonane zostały z w pełni recyklingowanego poliestru. Materiał hydrofobowy chroni przed brudem i wilgocią

 

Wyściełane wnętrze gwarantuje niezawodną ochronę podczas transportu sprzętu. W dodatku torba może się pochwalić przegródką na tablety do szerokości 28 cm (ekran o przekątnej 11 cali) w głównej kieszeni. Jej funkcjonalność zwiększa przednia kieszeń na dodatkowe akcesoria lub przedmioty codziennego użytku. Z kolei struktura organizera w przedniej komorze torby ułatwia przejrzyste przechowywanie gadżetów. Miękko wyściełany pasek na ramię można w każdej chwili zdjąć, a jego długość regulować. Przyda się on też do komfortowego mocowania torby do rączki walizki na kółkach. Nie mogło też zabraknąć uchwytu, a w środku torby taśmy na rzep do mocowania laptopa.

 

Natomiast etui wyróżnia się dwoma zamkami błyskawicznymi do bezpiecznego zamknięcia komory głównej. Można mieć pewność, że ochroni ono komputer przed brudem, zadrapaniami czy zalaniem przez cieknący napój po włożeniu go np. do większej walizki.

 

Na oba produkty dostaniemy dwa lata gwarancji.

 

Niewiążąca cena detaliczna torby na laptop Hama Terra wynosi 139 zł (wersja dla ekranu do 13,3 cala) i 159 zł (do 15,6 cala). Natomiast etui kosztuje 99 zł (13,3 cala) i 109 zł (model dla ekranów o przekątnej do 15,6 cala).

 

Wszystkie niezbędne informacje na temat tych nowości znajdziemy na serwisie https://pl.hama.com.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.