Czwartek 23 Stycznia 2020

Ferie pełne dobrej energii - ładowarka samochodowa z technologią Qualcomm® Quick Charge ™ 3.0 od Hamy

Ferie zimowe trwają w najlepsze. Coraz częściej decydujemy się na spędzenie ich poza domem, zwłaszcza w górach, gdzie można pooddychać świeżym powietrzem czy oddać się sportom zimowym. Zanim jednak na dobre rozpoczniemy upragniony relaks zwykle czeka nas kilkugodzinna podróż, w którą warto zabrać ze sobą ładowarkę samochodową.

Smartfon okazuje się być bardzo przydatny w trasie. Dzięki nawigacji pomaga w dotarciu do celu, pozwala sprawdzić, gdzie znajduje się najbliższa restauracja czy stacja paliw albo zająć czymś na chwilę młodszych pasażerów. Aby nie zabrakło mu energii podczas podróży dobrze jest mieć przy sobie ładowarkę samochodową z technologią Qualcomm® Quick Charge ™ 3.0 od Hamy, która gwarantuje ekspresowe ładowanie.

 

Nawet 4 razy szybsze ładowanie!

Wspomniana ładowarka samochodowa dedykowana jest smartfonom z systemem operacyjnym Android. Dzięki zastosowanej technologii Qualcomm® Quick Charge ™ 3.0 gwarantuje ekspresowe ładowanie – aż do 4 razy szybsze w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. To idealna opcja w trasie, gdy często ma się niewiele czasu na zasilenie baterii. Ładowarka automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenie i dostosowuje do niego szybkość ładowania. Taka optymalizacja oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość. Dodatkowo dzięki temu smartfon jest zabezpieczony przed przeładowaniem, przepięciem oraz zwarciem. Ładowarka za sprawą niewielkiego rozmiaru jest ponadto wygodna w użytkowaniu – nie przeszkadza podczas jazdy, a jej wydajność i wykonanie spełniają najwyższe standardy jakości. Używa się jej za pośrednictwem gniazda zapalniczki w samochodzie. Z powodzeniem można wykorzystać ją także do zasilenia baterii w innych urządzeniach mobilnych.  

 

Ekspresowe ładowanie w połączeniu z niewielkim rozmiarem daje optymalne rozwiązanie, które doceni każdy kierowca zarówno podczas wyjazdu na ferie, jak i każdego innego.

 

Produkt dostępny jest w cenie: 79,00 PLN

 

Więcej informacji znajduje się na stronie producenta: https://pl.hama.com/

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Katarzyna Wojak
535 036 635
katarzyna@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.