Poniedziałek 16 Października 2023

Hama definiuje trwałość. Etui dla iPhone'a 15 Always Clear i Fantastic Feel zawsze wyglądają jak nowe

Producent oferuje swoje przezroczyste i czarne pokrowce do najnowszej generacji smartfonów iPhone 15, w tym modelu Plus, Pro i Pro Max. Są one odporne na wstrząsy i zarysowania, pozwalają też na ładowanie indukcyjne. Wykonane zostały m.in. z innowacyjnego materiału D3O, który nie żółknie wraz z upływem czasu.

Marka Hama rozwija swoje portfolio produktów komplementarnych do oferty amerykańskiego giganta z logo nadgryzionego jabłka. Efektem jest premiera etui do najnowszej odsłony iPhone’ów, zaprezentowanych przez Apple w poprzednim miesiącu. Niemiecka marka przygotowała swoje pokrowce z serii Always Clear i Fantastic Feel  w każdej wersji iPhone’a 15 w atrakcyjnej cenie.

 

Wszystkie pokrowce Always Clear są przezroczyste, by móc eksponować wyjątkową, prestiżową stylistykę tych telefonów, a zostały wykonane z materiału D30 (termoplastyczny poliuretan). Najważniejszą jego zaletą jest fakt, że zawsze wygląda jak nowy i nie żółknie wraz z upływem czasu, co jest zmorą wielu innych tego typu pokrowców na smartfon. Futerał zakrywa też boczne przyciski iPhone’a, a więc chroni go przed dostaniem się kurzu i tworzy dobry punkt nacisku. Oczywiście głośnik i gniazdo ładowania pozostają odsłonięte.

 

Materiał jest antypoślizgowy, elastyczny i cienki, nie wpływa więc na smukłość telefonu. Co więcej, strukturalne wnętrze z punktami siatki zapobiega elektrostatycznemu zasysaniu, dzięki czemu pomiędzy osłoną ochronną a tyłem smartfona nie powstaje nieestetyczny błonka.

 

Warto wspomnieć, że tylna obudowa jest odporna na zarysowania. Klucze, długopisy, monety i inne przedmioty - często znajdujące się w torbie lub kieszeni - nie mają szansy uszkodzić futerału ani samego smartfona. Producent pomyślał o podwyższonych krawędziach etui, co zapewnia ochronę wystających obiektywów aparatu bez ryzyka pogorszenia jakości zdjęć. Nie mogło tu zabraknąć dodatkowej ochrony ekranu iPhone’a za sprawą osłony w postaci podwyższonych krawędzi na całym obwodzie. Pokrowiec umożliwia też ładowanie bezprzewodowe i jest kompatybilny z produktami Apple MagSafe oraz Hama MagLine.

 

Etui do Hama Always Clear są już dostępne w sprzedaży w cenie 39,90 zł niezależnie od modelu iPhone’a.

 

Hama oferuje też podobne pokrowce z serii Fantastic Feel do iPhone’a 15, Plus i Pro. Od wyżej opisanego różni się tym, że nie jest przezroczysty, tylko czarny. Jego nieklejąca się powierzchnia z jedwabistym wykończeniem gumowo-olejkowym pozostaje wyjątkowa przyjemna w dotyku. Sugerowana cena detaliczna etui wynosi 59,90 zł.

 

Więcej szczegółów znajdziemy na stronie https://hamamobile.pl.

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Arkadiusz Gołka
600 265 207
arek@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.