Poniedziałek 8 Października 2018

Hama i MediaMarkt podczas PGA pokażą jak #TuSieGra z marką uRage!

Każda edycja Poznań Game Arena jest wielkim wydarzeniem w świecie gier komputerowych – a tegoroczna edycja zapowiada się niemniej interesująco od poprzednich. Jednym z powodów przemawiających za tym, by pojawić się na PGA 2018 będą z pewnością atrakcje przygotowane przez firmę HAMA, właściciela marki akcesoriów dla graczy uRage. Na stoisku współdzielonym z MediaMarkt będzie można obejrzeć (i sprawdzić w akcji) najnowszy sprzęt dla graczy, a także zakupić nowości uRage bezpośrednio w sklepie MediaMarkt na terenie targów ze sporym rabatem.

W hali 7A od rana na graczy, geeków i fanów szeroko pojętej cyfrowej rozrywki czeka 50 m2 wydzielonej strefy uRage, na której znajdą się stoiska do gier w CS:GO oraz Leage of Legends. Każdy fan tych tytułów będzie mógł spróbować swoich sił w zawodach na najlepszego gracza. Ci natomiast, którzy nie czują się mocni w rywalizacji grupowej, mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej przez Hama strefy F2P i tutaj spokojnie pokonywać kolejne poziomy w specjalnie przygotowanych grach.

Stoisko HAMA na PGA będzie doskonałym miejscem dla wszystkich, którzy chcieliby zapoznać się z możliwościami najnowszego sprzętu dla graczy z serii uRage – profesjonalnych myszy, klawiatur, słuchawek, zestawów głośników i innych akcesoriów. Podczas targów odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z nową linią głośników uRage 2.1 evo, które charakteryzują się możliwością bezprzewodowego podłączenia do komputera lub telewizora. Pojawią się także myszy zmieniające kształt oraz z wymiennymi obudowami (Morphmouse oraz Morphmouse2 evo.). Fani klawiatur mechanicznych znajdą dla siebie model Mechanical, natomiast wielbiciele dobrej jakości dźwięku podczas rozgrywek będą mieli okazję wypróbować drgające słuchawki SoundZ 7.1 na własnych uszach! Nasi specjaliści chętnie opowiedzą, umożliwią krótki test sprzętu oraz rozwieją wszystkie wątpliwości związane z akcesoriami uRage na miejscu.

Ponieważ marka Hama z uRage w tym roku występują u boku sieci sklepów MediaMarkt, zaistnieje okazja i szansa na zapoznanie się z pozostałą oferta akcesoriów w przystępnych cenach przygotowanych specjalnie dla odwiedzających. Zapraszamy w dniach 12-14 października do Poznania, bo „TuSieGra!

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.