Wtorek 25 Czerwca 2024

Hama kusi ładowarkami o mini o mocy 20 i 30 W

Oferta marki rozszerzyła się o dwie kompaktowe ładowarki do urządzeń mobilnych, każda wyposażona w dwa porty: USB-A oraz USB-C. Dzięki zastosowaniu technologii Qualcomm Quick Charge 3.0 i Power Delivery, ładowanie odbywa się szybko, bezpiecznie i efektywnie.

Niemiecka marka Hama konsekwentnie wprowadza na rynek nowe wieloportowe ładowarki o miniaturowych Teraz na polskim rynku dostępne są dwie mini-ładowarki o maksymalnej mocy 20 W i 30 W.

 

Obie ładowarki mają prostokątny kształt, minimalistyczną formę i zostały utrzymane w białej kolorystyce, a ich wymiary wynoszą 3,4 x 2,9 x 3,5 cm. Każda z nich posiada dwa złącza: pomarańczowe USB-A (obsługujące moc 18 W) i zielone, dwustronne USB-C (obsługuje moc maksymalną poszczególnej ładowarki), co minimalizuje ryzyko pomyłki portów i ich siłowego wyłamania. Dwa gniazda umożliwiają zasilanie energią dwóch urządzeń naraz.

 

Ładowarki wykorzystują technologie, które przyspieszają i ułatwiają proces ładowania smartfonów, tabletów, słuchawek lub głośników Bluetooth, kontrolerów do gier czy czytników E-booków - Qualcomm Quick Charge 3.0 i Power Delivery (PD). Qualcomm Quick Charge 3.0 pozwala na ładowanie nawet czterokrotnie szybsze niż tradycyjne metody, natomiast Power Delivery umożliwia ładowanie do pięciu razy szybciej. Zaawansowany procesor IC automatycznie rozpoznaje podłączone urządzenie i tak dobiera odpowiednie napięcie, żeby zagwarantować wyjątkowo szybkie ładowanie (Turbo Fast Charge). W dodatku zabezpiecza ładowarkę, podłączone urządzenie oraz użytkownika przed ryzykiem nadmiernego naładowania, przepięć i zwarć, chroniąc tym samym żywotność akumulatora urządzenia.

 

Efekt? Tak oto jesteśmy w stanie naładować nasz smartfon do stanu 60 proc. baterii w zaledwie 30 minut. Dodatkowo, wąska wtyczka każdej z ładowarek umożliwia podłączenie ich bez blokowania sąsiednich gniazd.

 

Katalogowe ceny wynoszą: 69,90 zł w przypadku ładowarki Hama mini o mocy 20 W i 89,90 zł za jej odpowiednik o mocy 30 W.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Multimedia

Osoby kontaktowe

Arkadiusz Gołka
600 265 207
arek@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.