Mysz laserowa “Reaper Revolution” to rewolucja z technologii high-tech. Jej markowe komponenty oraz ergonomiczny design sprawiają, że jest idealna do długich sesji gamingowych, bez względu na rodzaj gry. Zawierająca 13 przycisków umożliwiających programowanie, pozwala na komfortowe granie, a przełączniki Omron zapewniają długą żywotność. Natomiast wbudowany sensor optyczny Avago zapewnia doskonałą precyzję ruchu.
Do oferty marki dla graczy uRage dołączyły właśnie słuchawki SoundZ 200 z mikrofonem. Mogą się pochwalić ponad dwumetrowym kablem, a podłączane są do komputera przez złącze USB.
Portfolio marki uRage powiększyło się o kompletny zestaw akcesoriów dla graczy. Tym razem są to: przewodowa myszka i bardziej zaawansowana wersja radiowa, klawiatura z podświetleniem RGB i zestaw głośników 2.1 o mocy 20 W. Wszystko po to, by codzienny roz(g)rywka zyskała więcej dynamiki, charakteru i intensywności.