Piątek 8 Marca 2019

Indukcyjne ładowanie w technologii Qi dzięki nowej ładowarce marki Hama

 

Bezpieczne ładowanie urządzeń mobilnych to temat, który często poruszany jest przez użytkowników smartfonów, tabletów czy laptopów. Obecnie możemy coraz częściej korzystać z technologii ładowania indukcyjnego, który proponowany jest użytkownikom nowoczesnych telefonów. Marka Hama otwiera się na użytkowników, którzy cenią sobie nie tylko szybkie i bezpieczne ładowanie, ale też wygodę bez plątaniny kabli. Do portfolio produktowego weszła bowiem nowa ładowarka indukcyjną: FC-10 Fabric 10 W.

 

 

Ekskluzywnie i szybko

 

Tymi dwoma słowami można w skrócie opisać działanie urządzenia FC-10 Fabric 10 W. Za pomocą technologii Qi mamy zagwarantowane bezprzewodowe i maksymalnie szybkie ładowanie smartfonów dostosowane do wymagań urządzenia. Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator wydłużając jego trwałość, a ekskluzywna powłoka z tkaniny chroni tylną część smartfona przed zadrapaniami. Ładowarka wykonana jest z eleganckiej, trwałej aluminiowej obudowy. Dzięki FC-10 Fabric możemy liczyć na maksymalną wydajność wyjściową 10 W. Samo urządzenie charakteryzuje się smukłym wyglądem (długość 124 mm, szerokość 70 mm, wysokość 10 mm, a waga to jedynie 93 g). Ładowanie rozpoczyna się automatycznie po umieszczeniu smartfona na ładowarce. Do kompletu dodano także przewód ładujący micro-USB.

 

Szybka technologia ładowania dla większego komfortu

 

Ładowarka FC-10 Fabric 10 W wyposażona w technologię łądowania Qi. Oznacza to, że mamy zagwarantowaną dużą prędkość ładowania. Podobnie jak Wi-Fi czy Bluetooth, Qi jest globalnym standardem, który coraz częściej pojawia się w wielu domach. Przy czym warto podkreślić, że w przypadku produktu marki Hama ładowanie to odbywa się również z prędkością Fast Charge, a według badań oznacza to, że skok szybkości ładowania liczony jest nawet w wartości 300% w porównaniu do tradycyjnych ładowarek! Dlatego też producent zadbał o właściwe wartości natężenia i napięcia w urządzeniu.

Wyróżniamy tutaj tryb 1 - "low power" dostarczający moc 5W (5V * 1A) oraz tryb 2 - będący popularnym trybem "15-watowym" (9 * 1,57A = 14,13W).

 

Jeśli zależy nam na wytrzymałej i bezpiecznej ładowarce, na pewno warto zwrócić uwagę na nowość marki Hama. Szybkie ładowanie, niebagatelny design i ta cena – 89,90 zł. Po więcej informacji zapraszamy na www.hama.pl

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.