Wtorek 5 Stycznia 2021

Kamera internetowa HAMA HD Spy Protect. Propozycja do zabawy w sieci i trybu home office

Oferuje obraz w rozdzielczości HD w formacie 16:9. Jest podświetlana, ma wbudowany mikrofon, a soczewkę urządzenia można łatwo zasłonić za pomocą klapki. Ta nowość właśnie dołączyła do oferty marki HAMA.

Kamerka jest niewielka, ma wymiary 5,5 x 8 x 5,5 cm, a sama długość kabla wynosi 1,5 m. Dzięki zaciskowi można ją stabilnie zamocować na ekranach PC-tów i laptopów. Oferuje wyświetlanie obrazu w rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli) w formacie 16:9, nie zabrakło w niej też mikrofonu. Zamykana soczewka zapobiega atakom szpiegowskim hakerów. To wszystko sprawia, że idealnie nadaje się do zastosowania przy różnych, popularnych w epoce pandemii koronawirusa komunikatorach, zarówno prywatnie jak i służbowo (Skype, Microsoft Teams, Zoom). Idealnie posłuży również do tworzenia obrazów i filmów. 

 

Warto wspomnieć, że kamera HAMA HD Spy Protect dysponuje podświetleniem LED, co w prosty sposób przekłada się na lepszą jakość obrazu w kiepskich warunkach oświetleniowych. Zakres obrotu wynosi 360 stopni. Dzięki stojakowi można ją łatwo postawić na blacie biurka czy stołu.

 

Do komputera podłącza się ją za pomocą złącza USB-A 2.0. Za sprawą UVC do instalacji nie są potrzebne sterowniki.   

 

Sugerowana cena detaliczna tej nowości wynosi 89 zł.

 

Wszystkie szczegóły na temat produktu znajdziemy na stronie oficjalnej stronie producenta https://pl.hama.com.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.