Środa 18 Marca 2020

Ładowanie w dobrym stylu, czyli "Hama FC10 Metal"

Hama poszerza swój asortyment o kolejną ładowarkę indukcyjną. Urządzenie "FC10 Metal" zostało wykonane z metalu oraz pokryte materiałem, dzięki czemu jest wytrzymałe, a jednocześnie prezentuje się stylowo.

"Hama FC10 Metal" zapewnia bezprzewodowe ładowanie smartfonów za pomocą technologii indukcyjnej Qi. Proces zasilania rozpoczyna się automatycznie po położeniu urządzenia na ładowarce. Zoptymalizowany proces zasilania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość, a jednocześnie gwarantuje maksymalną szybkość ładowania dostosowaną do smartfona. Urządzenie zostało wykonane z metalu, co sprawia, że jest bardzo wytrzymałe oraz pokryte przyjemnym w dotyku materiałem, dzięki czemu smartfon jest zabezpieczony przed zarysowaniami, a sama ładowarka prezentuje się stylowo. "Hama FC10 Metal" dostępna jest w dwóch kolorach - białym i czarnym. W zestawie znajduje się wysokiej jakości kabel USB-C o praktycznej długości 1,5 m.

 

Ładowarka indukcyjna "Hama FC10 Metal" kosztuje ok. 99.90 PLN

 

https://www.youtube.com/watch?v=N_XxdMRZcK0

 

Więcej informacji na temat tego produktu można znaleźć na stronie: https://pl.hama.com/

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.