Piątek 21 Stycznia 2022

Listwa zasilająca Hama WiFi. Steruj wygodnie oświetleniem mieszkania czy konsolą z kanapy lub fotela

 Najnowsza propozycja w ofercie marki to doskonały dodatek chociażby do kina domowego albo produktów z serii smart home. Listwa ma cztery gniazdka i tyle samo wejść USB, w dodatku można ją połączyć z WiFi.

Listwa nie zajmuje sporo miejsca (wymiary 35 x 7 x 4,3 cm z kablem o długości 1,7 m).  Za jej pomocą można dowolnie sterować aż czterema podpiętymi do niej urządzeniami elektrycznymi naraz w jednym miejscu lub niezależnie od siebie, np. oświetleniem kina domowego, sypialni czy salonu. I to wszystko zdalnie, dzięki aplikacji Hama Smart Home. W ten sposób możemy włączać lub wyłączać urządzenia w określonych godzinach lub tworzyć grupy albo sceny z urządzeniami zintegrowanymi w sieci WLAN.

 

To doskonałe rozwiązanie dla domowego sprzętu rozrywkowego, pozwalające np. na włączenie telewizora i urządzenia Fire TV stick razem, przy jednoczesnym pozostawieniu wyłączonego takiego sprzętu jak odtwarzacz Blu-Ray czy konsola do gier. Prosta instalacja we własnej sieci WiFi- nie wymaga huba. Dla wygody użytkownika pomyślano o współpracy urządzenia z asystentami głosowymi Amazon Alexa i Google Assistant (co pozwala na komfortowe przełączanie głosowe pomiędzy urządzeniami do niej podłączonymi), a także systemami operacyjnymi iOS oraz Android.

 

Co więcej, listwa pozwala na oszczędzanie energii dzięki ukierunkowanemu sterowaniu odbiornikami elektrycznymi - także poza domem, jeśli właśnie przypomnieliśmy sobie, że zapomnieliśmy wyłączyć jakiś sprzęt. Dzięki powiadomieniom push lub aplikacji będziemy zawsze na bieżąco informowani o aktualnym stanie urządzeń.

 

Nie brak tu ochrony przed przeciążeniem. Jeśli akurat do listy podłączone są urządzenia, których łączne natężenie prądu przekracza wartość 10 A, automatycznie zostanie wyłączona, aby chronić sprzęt przed uszkodzeniem.

 

W listwie Hama WiFi znajdziemy też 4 porty ładowania USB. Tak oto możemy podpiąć pod nią i naładować smartfon czy tablet. 

 

Listwa świetnie nadaje się do inteligentnej modernizacji mieszkania lub domu, ale także do wspierania osób niepełnosprawnych ruchowo. Wyceniono ją na około 199 zł i jest objęta dwuletnią gwarancją producenta.

 

Wszelkie szczegóły na temat tego produktu znajdziemy tutaj: https://pl.hama.com.

 

 

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.