Poniedziałek 21 Grudnia 2020

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą, nawet w nocy? Pomoże budzik z naścienną projekcją czasu HAMA Plus Charge

W ofercie producenta znalazł się budzik, który wyświetla godzinę na suficie lub ścianie. Projekcję czasu można obracać pod kątem 360 stopni. Urządzenie wyposażono w termometr i higrometr, może się też pochwalić funkcją ładowarki.   

Wielu z nas w czasie nocnego wybudzenia lubi sprawdzać godzinę, by wiedzieć, jak długo można jeszcze sobie pozwolić na sen. Nie każdy ma jednak warunki do umieszczenia w widocznym miejscu budzika lub zegara, by móc wygodnie i z daleka kontrolować upływ czasu. Z myślą o tym problemie firma HAMA opracowała elektroniczny budzik, który wyraźnie wyświetla godzinę na ścianie lub suficie pomieszczenia. Projektowany czas można obracać pod kątem 360 stopni.   

 

Zegar sterowany jest radiowym sygnałem czasowym DCF z automatyczną synchronizacją czasu z najbardziej precyzyjnym zegarem na świecie (jeśli czas radia DCF różni się od strefy czasowej możną ją oczywiście ustawić ręcznie). Umożliwia zaprogramowanie dwóch terminów budzenia, co jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem w przypadku dwóch domowników, którzy muszą zerwać się z łóżka o różnej porze. W dodatku szybki alarm postawi na nogi osoby śpiące wyjątkowo twardym i głębokim snem rosnącym tempem sygnału budzenia, co na pewno przyniesie pożądany efekt.

 

Za pomocą przycisku obracania można ustawić obrót projekcji pod kątem 0° (statyczna projekcja na ścianie), 90°, 180° lub 360°. Czas prezentowany jest w formacie 12 lub 24-godzinnym.

 

Urządzenie wskaże też dni tygodnia i miesiąca w siedmiu językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, duńskim i holenderskim. Nie zabrakło tu też funkcji termometra, wskazującego temperaturę w pomieszczeniu (możliwe jest przełączanie pomiędzy stopniami Celsjusza i Fahrenheita), a także higrometra, pokazującego poziom wilgotności powietrza w domu.

 

Zegar wyposażono w dotykowy czujnik do wygodnego uruchomienia podświetlenia ekranu i funkcji drzemki. Dla poprawy czytelności producent przewidział również regulację podświetlenia ekranu w trybie ciągłym poprzez zasilacz sieciowy.

 

Budzik może się też pochwalić złączem USB, dzięki czemu można użyć go do ładowania smartfona, tableta i innych urządzeń mobilnych. Zasilany jest bateriami AAA. Ma wymiary 15 x 4,5 x 9,5 cm, utrzymany został w czarnej kolorystyce.

 

Niewiążąca cena detaliczna tej nowości to 149 zł.

 

Więcej na temat produktu znajdziemy na stronie https://pl.hama.com.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.