Czwartek 4 Kwietnia 2024

Marka Hama wprowadza powerbanki Pocket 5 i 10. Kieszonkowy rozmiar, wygoda i szybkie doładowanie

Producent postanowił jak najbardziej zminiaturyzować swoje power packi, oferując dwa nowe i zgrabne modele Pocket o pojemnościach 5000 mAh i 10000 mAh. Każdy z nich dysponuje portem USB-C i dwoma złączami USB-A oraz lampkami LED.

Najnowsze propozycje w szerokim portfolio firmy, dotyczące banków energii, wyróżniają się na tle innych wyjątkowo kompaktowymi rozmiarami. Szerokość modelu Pocket 5 o pojemności akumulatora 5000 mAh wynosi 6,4 cm, wysokość 10,2 cm, a głębokość 1,45 cm przy 117 g wagi. Te wymiary w przypadku wersji Pocket 10 (10000 mAh) wynoszą odpowiednio 6,55 cm x 10,45 cm x 2,5 cm przy 215 g wagi. Zmieszczą się więc w kieszeni spodni czy kurtki albo małej przegrodzie plecaka.

 

Obydwa modele charakteryzują się też zwartą, płaską obudową o neutralnym antracytowym kolorze. Każdy zdoła zasilić energią rozładowany telefon, tablet, słuchawki mobilne, głośnik Bluetooth, pad gamingowy czy czytnik e-Booków parę razy z prędkością Fast Charge. Ładują się od zera do stanu pełnej gotowości przez port USB-C w ciągu czterech godzin.

 

Liczba złącz powinna zadowolić użytkowników różnorakich urządzeń, gdyż w obu wersjach znalazły się dwa gniazda USB-A i najnowsze, obustronne typu C. Tak oto możemy ładować nawet trzy sprzęty jednocześnie.

 

Trzeba w tym miejscu podkreślić, że bezpieczeństwo power packów i urządzeń do nich podłączanych zależy w dużym stopniu od zastosowania certyfikowanych komórek oraz wbudowanych systemów ochrony przed przeciążeniem, nadmiernym wyczerpaniem baterii i przegrzewaniem. Wszystko to tutaj znajdziemy. Dzięki temu zapomnijmy o ryzyku możliwego uszkodzenia akumulatorów.

 

Na pewno wyróżnikiem jest również wyświetlacz z czterema diodami LED, pokazujący aktualny stan naładowania banku energii: odpowiednio 25, 50, 75 i 100 proc. stanu akumulatora. Na obudowie producent zamieścił włącznik, zaś dla oszczędzania energii po 30 sekundach bezczynności power pack sam się wyłącza.

 

 W zestawie nie mogło też zabraknąć oczywiście kabla USB-A do USB-C.

 

Power packi lada moment wejdą do sprzedaży w Polsce. Cena? Katalogowo za model Pocket 5 zapłacimy 49,90 zł, natomiast za model Pocket 10 o dwukrotnie pojemniejszej baterii 74,90 zł.

 

Wszystkie informacje zamieszczono na oficjalnej stronie https://hamamobile.pl.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Arkadiusz Gołka
600 265 207
arek@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.