Czwartek 17 Lutego 2022

Na potęgę indukcji, mocy przybywaj! Oto wielofunkcyjna ładowarka bezprzewodowa Hama 3w1 MyCharge Multi

W ofercie marki znalazł się magnetyczna indukcyjna ładowarka o mocy 15 W do bezprzewodowego ładowania najnowszych smartfonów Apple iPhone, słuchawek AirPods i smartwatcha Apple Watch. Współpracuje ze wszystkimi produktami z serii Apple MagSafe i Hama MagLine.

Dzięki najnowszej propozycji od niemieckiego producenta mamy kilka problemów z ładowaniem różnych urządzeń z głowy za jednym razem. Jedna niewielka ładowarka (jej wymiary: długość 15 cm, szerokość 9,5 cm, wysokość 13 cm) obsłuży wszystkie oryginalne urządzenia Apple MagSafe, jak i pasujący do niej sprzęt z kategorii Hama MagLine (chociażby etui MagCase: Finest Sense, Finest Feel PRO oraz Safety czy uchwyty MagLock). Utrzymano ją w jednolitej czarnej kolorystyce, kontrastującej z białymi produktami słynnego producenta z logo z nadgryzionym jabłkiem.

 

Zintegrowany pierścień magnetyczny o maksymalnej mocy wyjściowej 15 W współpracuje z telefonami: Apple iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max. Umożliwia łatwe zadokowanie urządzenia w ładowarce i ustawienie go w optymalnej pozycji do skutecznego ładowania, bez potrzeby ręcznej konfiguracji.

 

To jednak nie wszystko, bo ładowarka Hama 3w1 MyCharge Multi pozwala też na szybkie i sprawne ładowanie słuchawek mobilnych Apple AirPods. Wystarczy położyć etui ładujące z modelami AirPods 2, AirPods 3 czy AirPods Pro na powierzchni ładującej, by proces zasilania energią rozpoczął się samoczynnie.

 

Natomiast aby rozwiązać problem rozładowanego zegarka Apple Watch, wystarczy podłączyć kabel ładujący do uchwytu wspomnianego pierścienia i umieścić w nim smartwach.

 

Co istotne, producent pomyślał o przegubie kulowym. Dzięki niemu łatwo indywidualnie regulować kąt nachylenia uchwytu na smartfon ściśle do swoich potrzeb. Możliwe jest również obracanie iPhone’a o 360 stopni, tak samo jak umieszczenie go w orientacji pionowej albo poziomej. Pełna swoboda.

 

Pamiętajmy, że technologia Wireless Turbo Fast Charge przekłada się na ekstremalnie szybkie ładowanie, efektywniejsze od klasycznych przewodowych metod. Szybkość ładowania jest przystosowana do konkretnego rodzaju urządzenia.

 

Warto zaznaczyć, że zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość.

 

Nie brak tu też funkcyjnej lampki LED, informującej czy sprzęt w danej chwili pracuje.

 

Ta nowość w ofercie Hama objęta jest dwuletnią gwarancją prawną. Jej niewiążąca cenadetaliczna wynosi 269 zł.

 

Więcej na temat ładowarki indukcyjnej 3w1 MyCharge Multi przeczytacie na stronie www.hamamobile.pl.

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.