Piątek 2 Lutego 2024

Niezbędnik influencera do pracy ze smartfonem, tabletem, komputerem i kamerą. Oto wielozadaniowy uchwyt Hama z czterema ramionami

Marka prezentuje uniwersalny uchwyt, wprost stworzony do streamingu, wideokonferencji i wszelkiej pracy ze sprzętem elektronicznym przy biurku. Pozwala on na jednoczesne zamocowanie do blatu wielu urządzeń, takich jak monitory, laptop, tablet, smartfon, kamerka internetowa i mikrofon - w dowolnej konfiguracji i na wybranej przez siebie wysokości. Dzięki temu uchwyt zapewnia wygodę, ergonomię i profesjonalizm pracy.

Firma Hama, znana z akcesoriów GSM, ale też do sprzętu elektronicznego i fotograficznego, wprowadza na rynek gadżet, który z pewnością zainteresuje influencerów, graczy i wszelkich twórców internetowych, bazujących na nagrywaniu materiałów wideo. Tak samo jak każdego, kto spędza długie godziny przy komputerze - hobbystycznie lub zawodowo.  Swoją premierę ma właśnie uchwyt, wyposażony w cztery długie i w pełni regulowane ramiona. Umożliwia on sprawne zainstalowanie różnych urządzeń, takich jak monitory komputerowe, smartfon, tablet, notebook, mikrofon, kamerka internetowa czy lampa pierścieniowa LED.

 

Wielofunkcyjność głównym atutem

 

Metalowy uchwyt utrzymany został w jednolitej czarnej kolorystyce. Nada się do zamocowania na biurku o blacie o grubości do 8 cm. Odpowiada za to prosty system ze śrubą i pokrętłem. W zestawie znajdziemy piankę do uchwytu zaciskowego, która chroni biurko przed zadrapaniami i śladami zużycia.

 

Uchwyt dysponuje czterema różnej długości i konstrukcji ramionami, z których każde ma regulowaną długość, wysokość i kąt nachylenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu łatwo można je dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji. Zaopatrzono go także w podnośnik gazowy, która ułatwia ustawianie ramion, nawet przy dużym obciążeniu. Każdy użytkownik na pewno doceni możliwość bezstopniowej regulacji wysokości, obracania, przechylania, zdejmowania, a także ustawiania w orientacji pionowej lub poziomej.

 

Akcesorium zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów i elementów skręcanych zamiast klejonych, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie oraz stabilność całej konstrukcji. Nie zabrakło tu również osłony na kable, dzięki czemu nie musimy obawiać się o porządek i estetykę na biurku lub stole.

 

Nowe możliwości w jednej konstrukcji

 

Uchwyt dla influencera pozwala na zamocowanie następujących urządzeń w różnych konfiguracjach:

 

  • dwa monitory - idealne do pracy z wieloma oknami, programami i aplikacjami lub do długich sesji w gry wideo na pełnym ekranie. Uchwyt jest kompatybilny ze standardem VESA 75 x 75, 100 x 100. Najpierw trzeba umieścić płytę VESA na monitorze, następnie zawiesić uchwyt monitora i gotowe. Na każdym z ramion można umieścić monitor o przekątnej ekranu od 13 cali (33 cm) do 32 cali (81 cm) i wadze do 8 kg.

 

  • laptop - można go ustawić na uchwycie zamiast na biurku. Zapewnia mu to wentylację i chłodzenie, nie wspominają o znacznie lepszym kącie widzenia oraz wygodzie;

 

  • tablet - posłuży jako drugi ekran do rysowania, pisania, pracy przy najprostszych aplikacjach czy przeglądania Internetu;

 

  • smartfon - wystarczy podłączyć go do uchwytu z wysuwanym szczękami, aby mieć łatwy wgląd do powiadomień z mediów społecznościowych, wiadomości czy połączeń. Inny pomysł to możliwość używania go jako pilota do sterowania innymi urządzeniami;

 

  • kamerka internetowa – warto zainstalować ją na uchwycie, aby uzyskać lepszą jakość obrazu i dźwięku podczas prowadzenia wideokonferencji, streamingu czy nagrywania materiałów wideo. Ramię da się obracać i nachylać dzięki kulkowej główce statywu;

 

  • mikrofon – umieszczony na jednym z ramion, gwarantuje lepszą jakość dźwięku i eliminuje szumy podczas prowadzenia wideokonferencji, streamingu, sesji gamingowej online czy nagrywania filmów. Producent zadbał o obecność adaptera z gwintem 1/4";

 

  • pierścień świetlny LED – specjalna lampa stworzy doskonałe doświetlenie zarówno do makijażu, treści modowych, gotowania czy majsterkowania. Dzięki głowicy kulowej (1/4") można nią dowolnie obracać.

 

Tak oto otrzymujemy profesjonalną stację roboczą, dostosowaną ściśle do swoich potrzeb i celów. Uchwyt zapewnia komfort i ergonomię pracy, poprawiając jakość oraz efektywność naszych działań, dodatkowo oszczędzając miejsce na biurku.

 

Wiele sposobów wykorzystania i mocowanie urządzenia zaprezentowano na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=n8d2yNdTosw&embeds_referring_euri=https%3A%2F%2Fpl.hama.com%2F&feature=emb_logo

 

Sugerowana cena uchwytu Hama z czterema ramionami wynosi 799 zł. Wszelkie szczegóły znajdziemy na stronie https://hamamobile.pl.

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Multimedia

Osoby kontaktowe

Arkadiusz Gołka
600 265 207
arek@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.