Środa 2 Listopada 2022

Nowa listwa zasilająca Hama WLAN. Steruj wygodnie sprzętem elektronicznym z kanapy i oszczędzaj na prądzie

Marka mocno rozbudowuje swoją ofertę produktów z dziedziny smart home, czego najlepszym przykładem jest listwa zasilająca z czterema gniazdami i czterema wejściami USB-A. Dzięki obsłudze asystentów głosowych stanowi świetny dodatek chociażby do soundbara, konsoli, oczyszczacza powietrza albo oświetlenia pokoju. Urządzenie można połączyć z siecią WLAN i włączać lub wyłączać podpięty do niego sprzęt zdalnie.

Listwa białego koloru zajmuje niewiele miejsca, bo jej wymiary wynoszą 35 x 7 x 4,3 cm z dodawanym kablem o długości 1,7 m. Jest dostępna w białym kolorze i nie powinna zwracać na siebie uwagi, leżąc na stoliku RTV albo gdzieś w rogu salonu czy sypialni. Znajdziemy w niej cztery gniazda i cztery złącza USB typu A

 

Zacznijmy od najwyraźniejszej zalety, gdyż za jej pomocą można dowolnie sterować aż czterema podpiętymi do niej urządzeniami elektrycznymi naraz w jednym miejscu lub niezależnie od siebie, np. oświetleniem kina domowego, sypialni czy salonu. I to wszystko zdalnie, dzięki aplikacji Hama Smart Home. W ten sposób możemy włączać lub wyłączać urządzenia w określonych godzinach lub tworzyć grupy z urządzeniami zintegrowanymi w sieci WLAN.

 

To doskonałe rozwiązanie dla domowego ekosystemu rozrywkowego, pozwalające np. na włączenie telewizora i urządzenia Fire TV stick razem, przy jednoczesnym pozostawieniu wyłączonego takiego sprzętu jak odtwarzacz Blu-Ray czy konsola do gier. Prosta instalacja we własnej sieci WiFi- nie wymaga huba. Dla wygody użytkownika producent pomyślał o współpracy urządzenia z asystentami głosowymi Amazon Alexa i Google Assistant (możliwość komfortowego przełączania głosowego pomiędzy urządzeniami do niej podłączonymi), a także systemami operacyjnymi iOS oraz Android, aplikacjami Siri Shortcuts i Home Connect Plus.

 

Co więcej, listwa pozwala na oszczędzanie na rachunkach za energię dzięki ukierunkowanemu sterowaniu odbiornikami elektrycznymi - także poza domem, jeśli właśnie przypomnieliśmy sobie, że zapomnieliśmy wyłączyć jakiś sprzęt. Dzięki powiadomieniom push lub aplikacji będziemy zawsze na bieżąco informowani o aktualnym stanie urządzeń.

 

Nie brak tu ochrony przed przeciążeniem. Jeśli akurat do listwy podłączone są urządzenia, których łączne natężenie prądu przekracza wartość 10 A, automatycznie zostanie wyłączona, aby chronić sprzęt przed uszkodzeniem.

 

W listwie Hama WLAN znajdziemy też cztery porty ładowania USB-A. Tak oto możemy podpiąć pod nią i naładować smartfon czy tablet. 

 

Listwa świetnie nadaje się do inteligentnej modernizacji mieszkania lub domu, ale także do wspierania osób z niepełnosprawnością ruchową.

 

Jej sugerowana cena detaliczna został ustalona na poziomie 199 zł . Tę nowość produktową objęto dwuletnią gwarancją producenta.

 

Więcej informacji znajdziemy na oficjalnym serwisie producenta https://hamamobile.pl/.

 

 

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Multimedia

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.