Czwartek 27 Sierpnia 2020

Nowa propozycja od HAMA - superszybki power pack PD-12S

W ofercie marki znalazł się nowy powerbank o pojemności 12000 mAh, wyposażony w technologie Qualcomm Quick Charge 3.0 i Power Delivery. Naładuje urządzenie kilkukrotnie szybciej niż przy użyciu standardowych technologii, może się też pochwalić dwoma gniazdami ładującymi: USB-A i USB-C.  

Power pack PD-12S ma wymiary 76 x 153 x 14,5 mm, a wyróżnia się smukłą aluminiową obudową o antracytowej, stonowanej kolorystyce. Ma pojemność 12000 mAh, co oznacza, że możemy naładować baterię w smartfonie cztery razy, baterię w tablecie o przekątnej ekranu 7 cali dwa razy, a w jego odpowiedniku o przekątnej 10″ półtora razy. Jego największym atutem jest technologia Qualcomm Quick Charge 3.0, która w porównaniu do standardowych, starszych rozwiązań pozwala na czterokrotnie szybsze ładowanie urządzeń mobilnych. Tak samo jak Power Delivery, które z kolei gwarantuje możliwie najszybsze i jednocześnie bezpieczne ładowanie urządzenia nawet do 5 razy szybciej. Podłączony sprzęt jest automatycznie rozpoznawany i optymalnie ładowany.

 

W tym mobilnym banku energii znajdziemy dwa gniazda ładujące - USB typu A i C. Warto wspomnieć, że to drugie umożliwia transmitowanie energii dwukierunkowo. Za jego pomocą naładujemy więc smartfon, ale po podłączenie ładowarki można naładować sam power pack. Nie zabrakło tu też oczywiście złącza micro USB. Zaś wskaźnik LED poinformuje nas, jaki jest procent naładowania powerbanka – lampki pokażą odpowiednio 25, 50, 75 i 100 proc.

 

Atestowane ogniwa gwarantują użytkownikowi najwyższy standard jakości powerbanka. Producent pomyślał o zabezpieczeniu przed nadmiernym naładowaniem, głębokim rozładowaniem i zwarciem.

 

Power pack HAMA PD-12S spełnia wszystkie najnowsze standardy, dlatego możemy używać go nawet na pokładzie samolotu. Po zakupie mamy gwarancję, że jest od razu w pełni naładowany.

 

Sugerowana cena detaliczna wynosi 149 zł.

 

Więcej informacji znajduje się na stronie producenta https://hamamobile.pl.  

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.