Poniedziałek 31 Stycznia 2022

Oto DEEBOT T9 Aivi. Poznaj nowy wymiar wygody i dokładnego sprzątania w domu

ECOVACS ROBOTICS przedstawia najnowszy model robota sprzątająco-mopującego DEEBOT T9 AIVI. Jest wyposażony w unowocześnioną technologię unikania przeszkód, opartą na sztucznej inteligencji i funkcje dynamicznego sprzątania z kamerą oraz mikrofonem, które zapewniają jeszcze dokładniejsze czyszczenie w każdym domu.

DEEBOT T9 AIVI podejmuje ambitny krok w kierunku podniesienia standardów sprzątania domu, oferując użytkownikom jeszcze bardziej inteligentne doświadczenie w sprzątaniu.

 

31.01, 2022, [WROCŁAW] - ECOVACS ROBOTICS, światowy lider w produkcji robotów domowych, zaprezentował dzisiaj swojego najnowszego robota - DEEBOT T9 AIVI, należącego do serii DEEBOT T9. Został on wyposażony we wszystkie funkcje odziedziczone po najlepiej sprzedającej się rodzinie robotów ECOVACS DEEBOT T9. Tym samym podejmuje ambitny krok w kierunku podniesienia standardów sprzątania domu, z technologią precyzyjnego i natychmiastowego identyfikowania oraz unikania przeszkód, funkcją inteligentnego odkurzania i mopowania oraz zdolnością do spełniania wszelkich wymagań w zakresie czyszczenia podłóg o różnej fakturze.

 

Wyposażony w unowocześnioną technologię ECOVACS' AIVI™ 2.0, dysponując sztuczną inteligencją i gumowymi szczotkami AeroForce® Multi Surface, DEEBOT T9 AIVI wykorzystuje funkcję wykrywania i unikania przeszkód w czasie rzeczywistym oraz dokładnie czyści każdą fakturę podłogi, w tym dywany. DEEBOT T9 AIVI ma także na pokładzie inne nowoczesne technologie, takie jak TrueMapping 2.0 do precyzyjnej nawigacji po domu. Jednocześnie aplikacja ECOVACS HOME App została dodatkowo wzbogacona o możliwość mapowania 3D. Siła ssania 3000 Pa zwiększa wydajność sprzątania, a elektryczny system oscylacyjny OZMO™️ Pro 2.0 gwarantuje każdemu użytkownikowi bezprecedensowe, nowoczesne i szykowne sprzątanie domu.

 

- Powodem, dzięki któremu nasza marka przoduje w sektorze robotów do sprzątania jest fakt, że wciąż przesuwamy standardy rozwoju produktów i dokładamy wszelkich starań, aby odkryć, czego naprawdę potrzebują nasi użytkownicy. Pozostawanie wiodącą marką na świecie w dziedzinie sprzątania nigdy nie jest łatwe, ale dzięki naszemu zespołowi ECOVACS jest w stanie myśleć więcej, tworzyć więcej i osiągać więcej - mówi David Qian, dyrektor generalny ECOVACS ROBOTICS. - Jesteśmy dumni z naszego najnowszego przedstawiciela rodziny DEEBOT T9: DEEBOTA T9 AIVI. Zapewni on użytkownikom niespotykane dotąd na rynku doświadczenie sprzątania domu w sposób szykowny, futurystyczny i nowoczesny - podkreśla.

 

Więcej niż odkurzacz, DEEBOT T9 AIVI to Twój towarzysz domowych porządków.

 

DEEBOT T9 AIVI jest pierwszym modelem, w którym zastosowano technologię ECOVACS AIVI™ 2.0. Oprócz zdolności do automatycznego rozpoznawania 15 różnych obiektów (np. stacje dokujące do ładowania, kable, ściereczki czy skarpetki), zmodernizowany AI-powered AIVI™ 2.0 może zidentyfikować nawet bardziej powszechne przedmioty gospodarstwa domowego, takie jak mop, kapcie czy dywany, uniknąć utknięcia i czyścić bardziej efektywnie. Dodatkowo razem z technologią AIVI™ 2.0, polegającą na inteligentnym badaniu informacji o przestrzeni domowej, DEEBOT T9 AIVI może dostosować plan czyszczenia w oparciu o duży, identyfikujący znacznik - jak łóżko, sofa lub stolik kawowy. DEEBOT T9 AIVI oferuje również nowy rodzaj zabawy w domu - dwukierunkową, wysokiej jakości komunikację wideo i głosową z kamerą o wysokiej rozdzielczości oraz mikrofonem z redukcją szumów. W ten prosty sposób użytkownicy mogą widzieć, słyszeć i reagować na bieżąco np. na zachowanie dzieci czy futrzastych domowych pupili.

 

Udoskonalone funkcje czyszczące dzięki nowym szczotkom i OZMO™ Pro 2.0

 

DEEBOT T9 AIVI wykorzystuje gumowe szczotki AeroForce® Multi-Surface. Unikatowo zaprojektowana gumowa szczotka jest odpowiednia do wszystkich rodzajów podłóg, z możliwością odkurzania i usuwania brudu z trudnych powierzchni, np. dywanów. Podwójna konstrukcja szczotki może również obracać się w przeciwnym kierunku, aby automatycznie "wypluć" kable telefoniczne lub długie sznurki. Ząbkowana konstrukcja bieżnika zapobiega plątaniu się włosów i pomaga ograniczyć potrzebę wielokrotnego czyszczenia szczotki, co jest cechą docenianą szczególnie przez każdego, kto ma w domu długowłose zwierzęta domowe.

 

DEEBOT T9 AIVI jest również wyposażony w Elektryczny System Mopowania Oscylacyjnego OZMO™ Pro 2.0. Odpowiada on za wydajne odkurzanie i mopowanie za jednym zamachem, a jego poziom hałasu został zredukowany do 70 dB. Nakładka mopująca z mikrofibry zapewnia ciągłość procesu mopowania, a zmodernizowany system wykonuje 480 oscylacji na minutę, skutecznie usuwając uporczywe plamy i równomiernie wchłaniając wodę, dzięki czemu na podłodze nie pozostają resztki wody.

 

Siła ssania DEEBOT T9 AIVI, osiągająca wartość do 3000 Pa, jest najwyższa z całej serii DEEBOT. Użytkownicy mogą ją dostosować do swoich potrzeb dzięki czterostopniowej regulacji. Dzięki wytrzymałej konstrukcji z włókna szklanego, odkurzacz zapewnia długotrwałe i równomierne czyszczenie zarówno podłóg twardych, jak i dywanów.

 

Trzeba w tym miejscu wspomnieć, że DEEBOT T9 AIVI jest kompatybilny ze stacją automatycznego opróżniania, która sama z siebie dba o opróżnienie kosza na śmieci po zakończeniu sprzątania. Aby niepotrzebnie nie kłopotać użytkowników koniecznością częstej wymiany, jednorazowy worek na kurz w stacji mieści brud i zanieczyszczenia aż do 30 dni. Pełna automatyzacja, bo tak oto można cieszyć się skutecznym sprzątaniem domu przez wiele tygodni przy maksymalnej wygodzie i minimalnej własnej ingerencji.

 

Ulepszona nawigacja i mapy 3D zapewniają najwyższy poziom automatyzacji czyszczenia i dostosowania do potrzeb klienta.

 

Dzięki TrueMapping 2.0 i czujnikowi dToF, technologii nawigacji opartej na laserowym mapowaniu, DEEBOT T9 AIVI może pochwalić się czterokrotnie większą precyzją w wykrywaniu obiektów o wielkości nawet dwóch milimetrów. Właśnie stąd bierze się jego możliwość szybkiego skanowania i mapowania wszystkich rodzajów wnętrz oraz szybkiego planowania efektywnej ścieżki sprzątania w dużym domu, bez konieczności monitorowania.

 

TrueMapping 2.0 z trójwymiarowymi mapami wprowadza zupełnie nowy wymiar wydajności automatycznego sprzątania i wszechstronności. Użytkownicy mogą szybko zlokalizować dokładną pozycję robota odkurzającego dzięki mapom 2D i 3D. W ich zasięgu leży również zarządzanie całym zadaniem sprzątania na bieżąco, przełączając się między mapami 2D i 3D za pomocą zaktualizowanej aplikacji ECOVACS HOME App. Interfejs użytkownika (UI) i wrażenia wizualne zostały w niej znacznie ulepszone, z zachowaniem map pomieszczeń zarówno w 2D, jak i 3D, a także z możliwością łatwego zarządzania przez użytkownika. Co więcej, wystarczy za pomocą aplikacji włączyć osobiste preferencje czyszczenia, aby rozpocząć stosowanie spersonalizowanych ustawień sprzątania dla różnych pomieszczeń.

 

Warto wspomnieć, że marka ECOVACS zdecydowała się współpracować z firmą iRobot w celu poprawy wydajności, zwiększenia komfortu użytkowania i konkurencyjności swoich produktów na globalnym rynku. W praktyce wygląda to tak, że iRobot kupuje od ECOVACS wyłącznie zintegrowane produkty robotów odkurzających i mopujących, oparte na unikalnym projekcie ECOVACS. Z kolei iRobot udziela ECOVACS licencji na swoją unikatową technologię AeroForce® i związane z nią prawa własności intelektualnej.

 

Cena i dostępność:

 

DEEBOT T9 AIVI jest dostępny w sprzedaży na polskim rynku od 31 stycznia, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 2899 zł. Więcej informacji dowiemy się ze strony ecovacs.com lub kontaktując się poprzez oficjalny profil na Facebooku.

 

 

- ZAKOŃCZENIE –

 

O ECOVACS ROBOTICS

 

Innowacja od pierwszego dnia - tworzenie inteligentnego domu.

 

W ECOVACS ROBOTICS dbamy o innowacyjne rozwiązania, które poprawiają Twoją jakość życia. Opierając się na głębokim zrozumieniu zastosowań i doświadczeniach konsumentów, projektujemy roboty, które pomogą Ci "żyć inteligentnie, cieszyć się życiem".

 

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w projektowaniu i wiodącym w branży badaniom, jesteśmy liderem rynku w którym wnętrza czterech ścian stają się coraz bardziej inteligentne i elastyczne. Budujemy świat, w którym Twój dom będzie wymagał mniej uwagi, stanie się bardziej bezproblemowy i funkcjonalny, a Ty będziesz mógł spędzać więcej czasu robiąc to, co kochasz.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.