Czwartek 21 Marca 2024

Oto słuchawki Hama Passion Chop do pary z ładowarką indukcyjną. Bardziej bezprzewodowo się nie da!

Marka ogłosiła właśnie premierę praktycznych słuchawek typu True Wireless Passion Chop. Wyróżniają się pracą na jednym ładowaniu baterii przez 4 godziny, wbudowanym mikrofonem, responsywnym panelem dotykowym na jednej słuchawce, obsługą asystentów głosowych i możliwością bezprzewodowego zasilania energią. Co ciekawe, ładowarka indukcyjna o mocy 10 W znajduje się w zestawie, a wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie.

Tę najnowszą propozycję z segmentu audio niemieckiego producenta możemy dostać w czarnym kolorze, a powstała z myślą o sportowcach. Dlatego słuchawki mobilne w formie „pchełek” wyróżniają się kompaktową i zwarta konstrukcją, są lekkie (waga to 4 gramy, razem z etui 89 g) i nie przewidują scenariusza, w którym nawet przy aktywnym wysiłku fizycznym wypadają z uszu. Kolejnym związanym z tym atutem jest pasywna redukcja otaczającego hałasu.

 

Pasja do muzyki i wygody

 

Słuchawki po wyjęciu z podłużnego czarnego etui automatycznie łączą się z urządzeniem docelowym (smartfonem, tabletem czy laptopem) poprzez technologię Bluetooth 5.0, co przekłada się na 10 metrów zasięgu. Słuchawki Passion Chop oferują pracę przez 4 godziny na jednym ładowaniu akumulatora, ale dzięki futerałowi pozwalającemu na trzykrotne naładowanie ten wynik wzrasta do 12 godzin (pojemność baterii w każdej ze słuchawek wynosi 45 mAh, a w etui 300 mAh). Sam proces zasilania energią przeprowadzany jest poprzez wbudowane obustronne złącze USB-C, a od zera „do pełna” trwa trzy godziny. W opakowaniu ze słuchawkami znajdziemy też kabel USB typu C do ładowania, ale to rozwiązanie jedynie opcjonalne. Co więcej, pokrowiec dysponuje diodą LED, która informuje użytkownika o aktywnym procesie ładowania i niskim stanie naładowania.

 

Utworami sterować możemy za pomocą panelu dotykowego, stukając palcem w jedną ze słuchawek. Odpowiada on również za możliwość odbierania i wykonywania rozmów telefonicznych, gdyż model Passion Chop zaopatrzono w mikrofon do prowadzenia rozmów. W dodatku producent pomyślał o możliwości wydawania komend dzięki obsłudze asystentów Siri i Google.

 

Słuchawki mogą się pochwalić klasą wodoszczelności IPX4, co oznacza, że są odporne na działanie potu i deszczu, a także zachlapania. Stąd zainteresować się nimi powinni zwłaszcza wszyscy, którzy intensywnie uprawiają różnego rodzaju sporty. Możemy wybierać spośród trzech różnych rozmiarów silikonowych wkładek (S, M i L), co pozwala na indywidualne dopasowanie „pchełek” do małżowin usznych.

 

Kable w 2024 roku? Niekoniecznie

 

Co jest rzadkim rozwiązaniem, do zestawu firma Hama dodaje praktyczną i niewielką ładowarkę indukcyjną w czarnym kolorze. Jej maksymalna moc wynosi 10 W. Zasilanie zaczyna się automatycznie, gdy położymy na nią etui z zamkniętymi słuchawkami w środku.

 

Słuchawki Hama TWS Passion Chop, specyfikacja techniczna:

 

Bluetooth w wersji 5.0

 

Pasmo częstotliwości: 2402 - 2480 MHz

 

Zakres częstotliwości słuchawki: 20 Hz - 20 kHz

 

Zakres częstotliwości mikrofon 100 Hz - 5 kHz

 

Czułość słuchawek: 92 dB +/- 3 dB

 

Czułość mikrofonu: -42 dB ± 3 dB

 

Impedancja słuchawek: 32 Ω

 

Impedancja mikrofonu: 2,2 kΩ

 

WBCV ≥ 75mV

 

Pojemność baterii: każda słuchawka 45 mAh, a etui 300 mAh

 

Sugerowana cena detaliczna najnowszych słuchawek z ładowarką indukcyjną Hama Passion Chop wynosi 179,90 zł.

 

Więcej szczegółów znajdziemy na oficjalnej stronie producenta https://hamamobile.pl.

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Arkadiusz Gołka
600 265 207
arek@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.