Piątek 19 Kwietnia 2024

Premiera dwóch power packów Hama Colour 10 i 20. Energia zamknięta w designerskiej atrakcyjnej formie

Firma wprowadza na rynek nową linię powerbanków Colour, które łączą w sobie dużą pojemność akumulatora (10000 i 20000 mAh), nowoczesną niebanalną stylistykę i funkcjonalność. Obie wersje dysponują złączami USB-C i A oraz diodami LED, występują też w kolorach zielonym, czerwonym i śliwkowym. Obiecują utrzymać nasz sprzęt mobilny naładowany i gotowy do działania w każdej sytuacji.

Modele Colour 10 (pojemność 10000 mAh) i Colour 20 (20000 mAh) to uzupełnienie oferty przenośnych banków energii od niemieckiej marki. Są doskonałym, kompaktowym i niedrogim rozwiązaniem dla wszystkich, którzy stawiają na mobilność. Każdy z power packów potrafi naładować do pełna telefon z prędkością Fast Charge co najmniej parę razy, gwarantując nawet do 85 godzin dodatkowego działania.  

 

Wymiary modelu Colour 10 wynoszą: 6,5 cm szerokości, 9,2 cm wysokości, 2,3 cm głębokości przy wadze 196 g, zaś model Colour 20 jest oczywiście odpowiednio większy (7 cm szerokości, 13 cm wysokości, 2,64 cm głębokości, waga to 368). Obydwa zmieszczą się więc bez problemu w kieszeni i bagażu podręcznym.

 

Najnowsze powerbanki z logo Hama mogą się pochwalić dwoma gniazdami: obustronnym USB-C i starszego typu USB typu A. Możliwe jest więc zasilanie dwóch urządzeń jednocześnie. Samo naładowanie banku energii poprzez to pierwsze złącze do stanu maksymalnej gotowości do pracy trwa 9 godzin. Nie mogło tu oczywiście zabraknąć zintegrowanych lampek LED, pokazujących stan naładowania litowo-polimerowego akumulatora: odpowiednio 25, 50, 75 i 100 proc.

 

Warto dodać, że zoptymalizowane ładowanie chroni baterię, co wydłuża żywotność smartfonów, tabletów, aparatów cyfrowych, słuchawek mobilnych, głośników Bluetooth, kontrolerów do gier itp. Certyfikowane ogniwa zapewniają maksymalną jakość i bezpieczne ładowanie, zabezpieczając przed nadmiernym naładowaniem, zbyt wysokim napięciem, przegrzaniem oraz zwarciami.

 

Katalogowa cena power packa Hama Colour 10 wynosi 79,90 , zaś modelu Colour 20 119,90 zł. Oba dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: czerwonym, śliwkowym i zielonym.

 

Więcej dowiemy się na oficjalnej stronie producenta: https://hamamobile.pl.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Arkadiusz Gołka
600 265 207
arek@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.