Czwartek 28 Marca 2024

Premiera trzech power packów Hama Performance o różnych pojemnościach. Niezawodny zapas energii

Seria najnowszych powerbanków od niemieckiej marki jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na przenośne źródła energii dla wszelakich urządzeń mobilnych. Producent oferuje modele o różnych pojemnościach: 10000 mAh, 20000 mAh i 24000 mAh - każdy z ekranem LED, a także złączem USB-C i dwoma USB-A. Łatwo jest wybrać bank energii odpowiedni dla swoich potrzeb.

Smartfony, tablety, czytniki e-Booków, słuchawki czy głośniki mobilne lub wszelkiego rodzaju akcesoria w postaci kontrolerów do gier są coraz bardziej energochłonne. Na szczęście wraz z ich ewoluowaniem i zwiększonymi potrzebami na rynku pojawiają się coraz to nowsze możliwości magazynowania energii. Takimi przykładami są najnowsze propozycja od producenta Hama - trzy modele power packów o nazwach Performance 10, 20 i 24. Różni ich pojemność, wynosząca 10000 mAh (w pełni naładować można go po 7,5 godz. ładowania), 20000 mAh (wynik wynosi tu 8 godz.) i 24000 mAh (jest zasilony energią po 13 godz.) oraz oczywiście cena. Każdy z nich pozwoli na pewno na naładowanie smartfona od zera do stanu pełnej gotowości do pracy co najmniej kilka razy.

 

Wymiary modelu 10 wynoszą: szerokość 6,8 cm, wysokość 13,9 cm i głębokość 1,6 cm przy 207 g wagi. W przypadku wersji 20 wynoszą one odpowiednio 7 x 14 x 24 cm (361 g wagi), a przy modelu 24: 7,55 x 15,2 x 2,75 cm (waga to 463 g). Jakie są kluczowe, wspólne cechy najnowszych powerbanków z logo Hama? Poznajmy je bliżej.

 

Wielofunkcyjność portów. Do dyspozycji w każdym modelu mamy tutaj obustronny port USB typu C i dwa złącza USB-A. Możliwość ładowania kilku urządzeń to duża wygoda, szczególnie podczas podróży, kiedy dostęp do źródeł zasilania może być ograniczony.

 

Trudno nie docenić też wytrzymałej obudowy o antratycowym kolorze. Odporność na upadki i uszkodzenia mechaniczne bywa prawdziwym zbawieniem. Potwierdzą to wszyscy, którzy używają powerbanków podczas ruchu i potrzebują niezawodnego źródła zasilania w różnych warunkach, takich jak górski szlak, plaża, wertepy czy miejska dżungla.

 

Warto zaznaczyć, że certyfikowane ogniwa i wbudowane mechanizmy zabezpieczające przed przeciążeniem, nadmiernym rozładowaniem i przegrzaniem są kluczowe dla bezpieczeństwa zarówno power packów, jak i ładowanych urządzeń. Nie musimy się bać już uszkodzenia ich akumulatorów.

 

Całość atutów uzupełnia wyraźnie zaznaczony ekran LED u góry, pokazujący stan naładowania powerbanka. W zestawie znajdziemy oczywiście kabel ładujący USB-A do USB-C o długości 30 cm.

 

Katalogowa cena modelu Performance 10 wynosi 79,90 zł, zaś koszt wersji 20 (dwukrotnie pojemniejszej) to 124,90 zł. Z kolei za model 24 zapłacimy 149,90 zł.

 

Wszelkie szczegóły poznamy na oficjalnej stronie https://hamamobile.pl.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Arkadiusz Gołka
600 265 207
arek@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.