Wtorek 20 Lipca 2021

Przepis na idealne zdjęcie lub film? Lampa pierścieniowa z mini statywem Hama Spotlight Smart 80

To 96 lampek LED w postaci pierścienia, które zapewnią optymalne podświetlenie przy wykonywaniu zdjęć lub kręceniu materiałów wideo w sieci smartfonem. W zestawie znajdują się też statyw z regulowaną wysokością (mogący służyć za selfie stick) i pilot zdalnego sterowania.

Całość stanowi doskonałą propozycję dla blogerów, vlogerów czy twórców na YouTubie, Twitchu lub Instagramie. Urządzenie ma szerokość 21 cm, a długość kabla wynosi 190 cm. Z kolei sam wysięgnik ma 9,5 cm długości. Zostało ono utrzymane w biało-czarnej kolorystyce. Jego waga to 440 g. 

 

Lampa Spotlight Smart 80 od marki Hama zapewnia oświetlenie pierścieniowe, dysponując 96 lampkami LED. Łatwo uzyskać efekty od ciepłej bieli do jasnego światła dziennego. To wszystko za sprawą opcji regulacji temperatury barwy w trzech stopniach (3000/4500/6000 K) za pomocą przewodowego pilota zdalnego sterowania. W ten sposób optymalnie i równomiernie oświetlimy nagrania wideo czy zdjęcia portretowe. Lampa przyda się też przy wykonywaniu makijażu. Natężenie światła regulowane jest w 10-stopniowej skali, pozwalając nastawić jaskrawe lub przyćmione oświetlenie.

 

Co więcej, lampa umożliwia otrzymanie lśniącego efektu "czarującego oka", gdyż przy wykorzystaniu refleksów tworzy widoczne w oczach punkty-światełka.

 

Warto dodać, że lampę pierścieniową można dowolnie obracać i odchylać dzięki głowicy kulowej statywu i elastycznemu wspornikowi. W ten sposób bez problemu uzyskamy idealną pozycję do ujęcia – zarówno w orientacji poziomej, jak i pionowej. Kompaktowy zestaw lamp pierścieniowych można również zdemontować do transportu, co docenią często podróżujący zawodowi fotografowie, vlogery czy blogerzy.

 

Następnym atutem urządzenia są wysuwane nogi, regulowane czterostopniowo przy użyciu przesuwnego mechanizmu zatrzaskowego. Wystarczy tylko wcisnąć przycisk, znajdujący się na zewnętrznej stronie nóg statywu.

 

Dzięki zimnej stopce na lampie można zamontować np. światło LED, mikrofon czy kamerę sportową. Współpracuje ona z większością smartfonów. Rozszerzany uchwyt mieści telefon o szerokości od 6 do 8 cm. Dodatkowo chroni obudowę smartfona przed zadrapaniem.

 

Statyw na biurko może się pochwalić możliwością regulacji wysokości pomiędzy 13,5 a 17,5 cm. Jego nogi da się indywidualnie dostosować do różnego podłoża. Z kolei gumowe nóżki pewnie trzymają się na gładkich, śliskich czy nierównych powierzchniach. Co istotne, statyw może równie dobrze posłużyć za monopod do zdjęć typu selfie, co przyda się podczas blogowania czy vlogowania.

 

Sprzęt jest zasilany za pomocą kabla USB typu A.

 

W zestawie oprócz lampy znajdziemy zdalny wyzwalacz Bluetooth i chroniącą przed kurzem torbę.

 

Cena lampy pierścieniowej z mini statywem Hama Spotlight Smart 80 wynosi 79,90 zł.

 

Więcej informacji na temat produktu znajdziemy na serwisie https://hamamobile.pl.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.