Czwartek 15 Czerwca 2023

Spory zastrzyk energii, a kabel precz! Tak działa indukcyjny power pack Hama MagPower o pojemności 5000 mAh

Marka ogłosiła właśnie premierę bezprzewodowego magnetycznego powerbanka, przeznaczonego dla iPhone’ów 12 i nowszych.  Współpracuje on ze wszystkimi produktami zgodnymi z Apple MagSafe i Hama MagLine, oferuje 10 W mocy, dysponuje złączem USB-C do naładowania, pięcioma diodami LED i funkcją Charge Through.

Ta nowość spośród szerokiego portfolio power packów od niemieckiego producenta wyróżnia się przede wszystkim technologią indukcyjną. Dzięki niej możemy zapomnieć o kłopotliwym każdorazowym podłączaniu do powerbanka smartfonów Apple iPhone 12 i wszystkich wyższych modeli za pomocą przewodu, który zawsze łatwo może się odłączyć albo uszkodzić. W końcu od paru lat wszystko w różnych aspektach technologicznych konsekwentnie coraz szybciej zmierza w stronę rozwiązań bezprzewodowych.  

 

Omówmy na starcie wszelkie kwestie techniczne. Power pack Hama MagPower z wymiarami w opakowaniu 19,5 cm x 9 cm x 4 cm jest bardzo kompaktowy i zmieści się bez problemu w kieszeni spodni czy kurtki. Odznacza się prostokątnym kształtem i czarną kolorystyką. Ma pojemność 5000 mAh (efektem jest możliwość wielokrotnego naładowania) i oferuje 10 W maksymalnej mocy ładowania smartfona. Dzięki wbudowanemu pierścieniowi magnetycznemu najnowsze modele iPhone'a można łatwo do niego przymocować i ustawić w optymalnej pozycji do wydajnego zasilania energią. Urządzenie współpracuje ze wszystkimi produktami zgodnymi z Apple MagSafe i kompatybilną z nią serią Hama MagLine.

 

Warto odnotować, że dzięki funkcji Charge Through powerbankiem da się ładować telefon komórkowy, podczas gdy on sam jest w danej chwili zasilany energią. Producent zadbał o to, żeby zoptymalizowany proces ładowania oszczędzał akumulator smartfona i wydłużał jego żywotność. Nie ma szans przepięcia, przegrzania i zwarcia. Sam bank energii przywrócimy do pełni życia za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB typu C.

 

Na obudowie nie mogło zabraknąć pięciu funkcyjnych lampek LED, pokazujących aktualny stan naładowania iPhone’a (odpowiednio: 25, 50, 75 i 100 proc.).

 

Indukcyjny power pack Hama MagPower jest już dostępny w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 149 zł. Możemy liczyć na dwuletnią gwarancję producenta.

 

Więcej informacji na temat produktu znajdziemy na stronie https://hamamobile.pl.

 

 

 

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.