Czwartek 13 Grudnia 2018

Superlekki plecak na laptopa od marki Hama, który podładuje urządzenia mobilne

Rynek plecaków do laptopów może być uznany za niekończącą się historię. Jednak wychodząc naprzeciw wymaganiom użytkowników przenośnych komputerów i urządzeń mobilnych, niemiecka marka Hama wprowadziła na rynek superlekki, bezpieczny i wielozadaniowy plecak, który naładuje nawet telefon.

600 g bezpieczeństwa

Wydawać by się mogło, ze na temat plecaków do laptopa powiedziano już wszystko. A jednak nie! Marka Hama wprowadzając na rynek linię toreb i plecaków tego typu, chciała przede wszystkim nadać im prawdziwie mobilny charakter. I tak właśnie dzieje się w przypadku plecaka z linii Manchaster, który dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnym i niebieskim. Uniwersalna torba do laptopa sprawdzi się idealnie w wielu sytuacjach, nie tylko w pracy czy podróży, ale też na uczelni. Zapewni ochronę notebooka, komfort noszenia oraz znacznie większą swobodę ruchów niż w przypadku standardowego bagażu tego typu. Plecak Manchaster posiada gniazdo USB wraz z wewnętrznym kablem do ładowania rozmaitych urządzeń mobilnych w drodze, natomiast wnętrze wyściełane jest miękkim materiałem, który zapewnia niezawodną ochronę podczas transportu. Notebook możemy również dodatkowo zamocować za pomocą taśmy na rzep. Do środka zmieści się urządzenie o maksymalnych wymiarach 15,6”. Lekka konstrukcja plecaka nie obciąża pleców ani barków, więc nie odczuwamy dyskomfortu podczas noszenia.

Przestrzeń i dobra organizacja

Wnętrze plecaka zostało tak zaprojektowane, by spełniało oczekiwania użytkownika w najmniejszych szczegółach. Przede wszystkim składa się ono z przestrzennej przedniej kieszeni na dodatkowe akcesoria i rzeczy osobiste. Co więcej, przednia komora plecaka posiada strukturę organizera, który z kolei pomaga zachować ład i porządek przechowywanych w niej akcesoriów. Dla osób, które często podróżują, producent zastosował pasek do wygodnego mocowania torby do rączki walizki na kółkach (dzięki temu nie trzeba się już martwić kwestią pilnowania dodatkowego bagażu). Dodatkowo w modelu Manchaster możemy skorzystać z dodatkowej przegrody na dokumenty w komorze głównej. Samo noszenie jest jeszcze bardziej komfortowe dzięki wyściełanym, regulowanym i profilowanym szelkom. Warto również wspomnieć o modnym designie z kontrastującymi kolorystycznie komorami w odcieniach szarości.

Szukając plecaka na notebooka warto skorzystać z propozycji linii Manchaster, głównie ze względu na pojemność oraz sprytne rozwiązania organizacyjne wewnątrz. Jego cena również nie uszczupli zasobów portfela, wynosi bowiem 159 zł i dostępna jest za pośrednictwem strony producenta, marki Hama.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.