Czwartek 27 Lutego 2020

Swoboda ruchu i muzyka bez zakłóceń - słuchawki Bluetooth "Hama LiberoBuds"

Do oferty Hamy dołączają bezprzewodowe, douszne słuchawki Bluetooth "LiberoBuds". Doskonała jakość dźwięku bez irytujących przewodów, a także kontrola głosu umożliwiająca korzystanie z ich funkcjonalności bez konieczności trzymania smartfona w dłoni, to ich główne cechy.

Najnowsze słuchawki gwarantują maksymalną swobodę ruchu, dlatego doskonale sprawdzają się nawet podczas joggingu czy wykonywania intensywnych ćwiczeń. Posiadają klasę wodoodporności IPX5, co oznacza, że sprawdzą się w roli partnera treningowego także wtedy, gdy pada deszcz oraz, że można korzystać z nich w bliskim otoczeniu wody. Ich idealne dopasowanie do uszu, uzyskane dzięki specjalnym zaczepom, nie tylko przekłada się na wygodne korzystanie, ale także zmniejsza niepożądany hałas z zewnątrz, dzięki czemu można cieszyć się muzyką bez zakłóceń. Słuchawki "Hama LiberoBuds" obsługują asystentów głosowych Siri i Google Assistant oraz zostały wyposażone w specjalny przycisk wielofunkcyjny, który umożliwia korzystanie z ich funkcjonalności (odbieranie/kończenie rozmów telefonicznych czy sterowanie muzyką) bez konieczności trzymania smartfona w dłoni. Czas ich działania na pełnej baterii wynosi 4 godziny, a samo zasilanie – 2 godziny. Dzięki specjalnej stacji ładowania, która na co dzień służy także do przenoszenia słuchawek, można je ładować nawet trzykrotnie w ruchu bez zewnętrznego źródła zasilania. Dołączone do zestawu silikonowe wkładki douszne w trzech rozmiarach (S, M i L) umożliwiają możliwie najlepsze dopasowanie do swoich potrzeb. Słuchawki dostępne są w trzech kolorach: szarym, niebieskim i czarnym.

 

Cena słuchawek wynosi ok. 160 PLN

 

Słuchawki "Hama LiberoBuds" już wkrótce będą dostępne w sprzedaży w Polsce.

 

Więcej informacji nt. słuchawek oraz innych produktów Hamy można znaleźć na stronie: https://pl.hama.com/

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.