Środa 23 Marca 2022

Szybkie i wygodne ładowanie z akcesoriami gamingowymi marki Hama dla konsol najnowszej generacji

Oferta producenta rozszerzyła się o stację dokującą, ładującą pady do Playstation 5 i Xbox Series X/S. Kolejne nowości to zestaw "piłkarskich" nakładek na kontroler konsoli Sony i wszechstronny zestaw ładujący do padów konkurencyjnej propozycji Microsoftu.

Po skompletowaniu całkiem rozbudowanej oferty dla miłośników grania na PC-tach, PS4 i Nintendo Switch, niemiecka firma postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom stale rosnącej rzeczy graczy, którzy zdążyli już przesiąść się na konsole najnowszej generacji. Xbox Series X/S i Playstation 5 są już z nami od prawie półtora roku, a biblioteka przeznaczonych na nie gier rozwija się w coraz szybszym tempie.   

 

Wśród nowości ze znaczkiem Hama znajdziemy stację ładującą, umożliwiającą zasilanie maksymalnie dwóch kontrolerów DualSense do PlayStation 5 jednocześnie przez odpowiednie złącze dla tej konsoli. Wystarczy tylko umieścić kontroler w odpowiednim miejscu, a cały proces od zera do pełnego stanu gotowości zajmuje 3,5 godziny. O stanie naładowania poinformuje nas wskaźnik LED na obudowie urządzenia (czerwony - ładowanie w toku, niebieski - pełne naładowanie).  Pozwala też na zintegrowane zarządzanie kablami. Gumowa podstawka zapobiega ślizganiu się po powierzchni, na którą ją położymy. Sugerowana cena detaliczna stacji wynosi 89 zł.

 

­­­­­­Podobną konstrukcję ma stacja ładująca do padów przeznaczonych do konsoli Xbox Series X/S. Ona również pozwala na zasilanie energią dwóch kontrolerów na raz. Jest to stacja ładująca przy każdym złączu USB 3.0 (np. Xbox Series X/S, PC, laptop). I tutaj nie zabrakło diody LED i możliwości uporządkowanego spięcia kabli. W komplecie znajdziemy też dwie baterie NiMH (1.100 mAh). Po naładowaniu do 100 proc., czas grania wynosi ok. 10 godzin, w zależności oczywiście od intensywności wibracji kontrolera podczas grania. Cena to 119 zł.

 

Co jeszcze w kwestii najnowszych kontrolerów? Pada do najnowszej konstrukcji z logo X możemy zasilić  osobnym zestawem ładującym od firmy Hama. Wyróżnia się możliwością jednoczesnego grania i ładowania oraz kablem o długości 2,5 m, co gwarantuje wygodną roz(g)rywkę. Tutaj też nie mogło zabraknąć lampki LED, wskazującej stan naładowania akumulatora.  Zestaw zawiera akumulator NiMH (1 400 mAh), a deklarowany czas grania po zakończeniu całej procedury to ok. 11 godzin. Taki komplet stanowi wydatek rzędu 69 zł.

 

Ostatnią z gamingowych propozycji jest zestaw akcesoriów 6w1 Soccer do kontrolera do Playstation 5. Ten sześcioelementowy zestaw zawiera w sobie przede wszystkim nakładkę na pad DualSense z charakterystycznym piłkarskim motywem, poprawiającą jego chwyt. Elastyczny materiał zapewnia doskonałe dopasowanie i łatwe zakładanie. Kolejne elementy to dwie nasadki na drążek sterujący i dwie nasadki na spusty. Wystarczy je na nie nałożyć, a szorstka struktura powierzchni polepsza chwyt. Ostatnim elementem jest folia ochronna panelu dotykowego, chroniąca go przed kurzem, brudem i zadrapaniami. Na cały komplet musimy wydać 49 zł.

 

Wszystkiego o nowych produktach dla fanów konsol najnowszej generacji dowiemy się ze strony https://pl.hama.com.

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.