Środa 31 Marca 2021

Wszechstronny adapter Hama z wtyczką i gniazdem USB-C oraz złączem Jack

Do szerokiego porfolio produktów niemieckiego producenta dołączył adapter w formie karty dźwiękowej na USB. Pozwala na podłączenie słuchawek, zestawu słuchawkowego lub głośnika do komputera z gniazdem USB typu C. Dzięki standardowi Power Delivery umożliwia też ładowanie urządzenia.

Adapter ma bardzo niewielki rozmiar, dzięki czemu jest poręczny i sprawdza się podczas podróży. Wąska wtyczka wyjątkowo przyda się w przypadku urządzeń płaskich i przenośnych albo w miejscach o ograniczonej przestrzeni.

 

Adapter służy do podłączenia komputera stacjonarnego, laptopa, MacBooka, tabletu czy telefonu komórkowego z obustronnym złączem typu USB C do słuchawek, zestawu słuchawkowego lub głośnika oraz do jednoczesnego zasilania i ładowania.

 

Ta mobilna karta dźwiękowa w postaci USB zapewnia doskonałą jakość dźwięku stereo hi-fi o wysokiej rozdzielczości. Trzeba podkreślić, że gniazdo USB-C obsługuje standard USB Power Delivery (USD PD), zaś gniazdo 3,5 mm obsługuje transmisję dźwięku w jakości stereo.

 

Wyjątkowa jakość dźwięku to zasługa solidnego przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC). Adapter jest odpowiedni dla urządzeń z trzy- i czterobiegunowymi gniazdami 3,5 mm Jack. Z kolei złącze USB-C obsługuje zasilanie o mocy do 100 W.

 

W urządzeniu pamiętano o zastosowaniu elastycznych materiałów, co minimalizuje ryzyko złamania przewodu. Dobrej jakości materiały i wykonanie gwarantują uzyskanie optymalnej jakości transmisji.

 

Gwarancja na tę nowość produktową wynosi 10 lat.

 

Niewiążąca cena detaliczna adaptera Hama z wtyczką i gniazdem USB-C oraz złączem Jack wynosi 99 zł.

 

Wszystkie szczegóły znajdziemy na oficjalnej stronie dystrybutora https://pl.hama.com

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Arkadiusz Gołka
+48 600 265 207
arek@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.