Piątek 7 Września 2018

Wycisz swój świat ze słuchawkami Fresh'n Rebel Clam ANC

Fresh’n Rebel proponuje Ci zasłużony relaks! Wraz z wprowadzeniem nowych bezprzewodowych słuchawek nausznych Clam ANC ( the Calm with Active Noise Cancelling), rozpoczęła się era aktywnych słuchawek, które nie tylko pozwalają na wyciszenie wszelkich dźwięków docierających do nas z zewnątrz i zapewnienia pełnego komfortu słuchania ulubionej muzyce, ale cechują się też doskonałym designem i wykończeniem. Słuchawki te, tak jak wszystkie inne spod szyldu Fresh’n Rebel, posiadają przyjemne w dotyku poduszki wykonane z wysokiej jakości skóry proteinowej. Wyprodukowane z zastosowaniem najnowszej technologii Fresh’n Rebel Clam ANC dostępne w czterech różnych wersjach kolorystycznych,  to zupełnie nowe spojrzenie na połączenie stylu i technologii. Cechą nadrzędną słuchawek Clam jest ich innowacyjny kształt, który dopasowuje się do każdej głowy, jednocześnie świetnie obejmując uszy nie powodując wizualnego dyskomfortu. Słuchawki możesz także nosić wygodnie wokół szyi - docenią to zwłaszcza ci, którzy dużo podróżują.

Ciesz się swoją muzyką w ciszy

Słuchawki Fresh’n Rebel Clam ANC powstały z myślą o tych, którzy lubią uciekać w świat muzyki od codziennego zgiełku. Wystarczy je włączyć, nałożyć na uszy i już jesteś w swoim świecie, słuchając interesującego audiobooka, ulubionej piosenki, czy też podcastu bez rozpraszających hałasów z zewnątrz. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Active Noise Cancelling (aktywna redukcja hałasu), która pozwala na jeszcze przyjemniejsze doznania związane ze słuchaniem muzyki. Mikrofon ANC precyzyjne rozpoznaje hałasy pochodzące z otoczenia i przekazuje do systemu informację pozwalająca wygenerować dźwięki o tym samym natężeniu i charakterystyce z częstotliwością przesuniętą o 180 stopni. W praktyce oznacza to że dwie fale dźwiękowe nachodzą na siebie i wzajemnie się wygłuszają – w tak powstałej ciszy może doskonale wybrzmieć odtwarzana muzyka czy inne treści.

Ubierz muzykę w kolory

Najnowszy członek rodziny słuchawek Fresh’n Rebel dostępny jest w czterech, modnych kolorach. Mamy więc do wyboru Dusty Pink (brudny róż), Petrol Blue (granatowy), Storm Grey (ciemny szary) i Ice Grey (jasny szary). Kolorystyka ta świetnie pasuje praktycznie do każdego stylu i nastroju! Z Fresh’n Rebel nie zaznasz również więcej efektu zakłóceń dźwięku i nieprzyjemnych trzasków. Jest to zasługa kombinacji wysokiej jakości 40-mm przetworników oraz zastosowaniu designu wspierającego odpowiednie dopasowanie słuchawek do głowy. Przekłada się to na głębokie basy oraz soczysty, czysty dźwięk zarówno podczas słuchania muzyki, jak i np. rozmowy przez telefon.

35 godzin bezprzewodowej imprezy

Ale to jeszcze nie wszystko! Po naładowaniu akumulatora, założeniu słuchawek Clam na uszy i ich uruchomieniu możesz cieszyć się aż 35 godzinami muzyki odtwarzanej zupełnie bezprzewodowo. Aby poruszyć Twoją wyobraźnię – 35 godzin to dokładnie tyle samo ile zajmuje lot z Amsterdamu do Sidney! Co więcej, w przypadku wyczerpania energii w słuchawkach, zawsze możesz skorzystać z dołączonego kabla audio i nadal cieszyć się swoją muzyką. Dodatkowo dla Twojej wygody i bezpieczeństwa w transporcie do tego dołączyliśmy także modny i wygodny futerał na słuchawki.– !

Słuchawki Fresh’n Rebel Clam ANC miały swoją niepowtarzalną premierę podczas Targów IFA 2018 w Berlinie. Obecnie są one dostępne w wybranych sklepach na terenie całej Europy oraz za pośrednictwem oficjalnego sklepu internetowego Fresh’n Rebel już od września. Póki co, znamy jedynie ich cenę w Euro. Za ten niebagatelny produkt przyjdzie nam wydać 149,99 €.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.