Czwartek 21 Grudnia 2023

Wygodnie zanurz się w ulubionych produkcjach. Premiera uniwersalnego pilota telewizyjnego Hama z obsługą serwisów streamingowych

Niemiecki producent wprowadził do swojej oferty pilot do telewizorów różnej marki, który za pomocą specjalnych skrótów klawiszowych uruchamia błyskawicznie platformy streamingowe. To idealna i wygodna propozycja dla miłośników seriali. Wyróżnia się też podświetleniem przycisków.

W erze wszechobecnych usług strumieniowania treści, w tym kinowo-telewizyjnych, specjalne zaprojektowanie pilota do telewizora staje się niezbędne. Marka Hama uwzględniła to w swoim portfolio, dodając do niego uniwersalny czarny pilot do telewizorów, tunerów i dekoderów tv oraz urządzeń SAT-STB. Idealnie leży on w dłoni, gdyż jego wymiary wynoszą jedynie 14 x 3,8 x 1,9 cm.

 

Sterowanie odbywa się na podczerwień, a zasięg wynosi  10 m. Producent przewidział funkcję Macro Power, co w praktyce oznacza możliwość jednoczesnego włączania i wyłączania dwóch urządzeń za pomocą jednego pilota zdalnego sterowania.

 

Od teraz możemy błyskawicznie skupić się na podstawowych funkcjach, bo główne przyciski sterowania telewizorem i wyjątkowo łatwy w użyciu panel do prostej nawigacji umożliwiają intuicyjne korzystanie z pilota. T najszybsza droga do ulubionych seriali. Przyciski aplikacji, zapewniające bezpośredni i szybki dostęp do serwisów streamingowych, zostały umieszczone w widoczny sposób na froncie. Wśród aplikacji są: Netflix, Amazon Prime Video i Disney+.

 

Kilka słów należy się też na temat podświetlenia przycisków. Po naciśnięciu główne przyciski głośności, wyboru programów i inne podświetlają się na około 3 sekundy, czyli tak długo, jak są potrzebne. Pomaga to łatwo je zauważyć przy zgaszonym świetle, ale jednocześnie oszczędzić energię w baterii. Dodajmy, że po jej wymianie wszystkie ustawienia są zapisywane.

 

Sugerowana cena detaliczna uniwersalnego pilota telewizyjnego od marki Hama zostanie podana wkrótce.

 

Wszystkiego na temat wyżej opisanej nowości produktowej dowiemy się ze strony https://pl.hama.com.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Arkadiusz Gołka
600 265 207
arek@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.