Czwartek 10 Października 2019

12 w 1 czyli multifunkcyjne i eleganckie huby od Hamy

Do oferty firmy Hama dołączają trzy stacje dokujące, które pozwalają na jednoczesne podpięcie do nich 7, 9, a nawet 12 urządzeń. Oprócz swojego standardowego zastosowania, posiadają one także dodatkowe funkcjonalności oraz zaskakują swoim designem.

Hub i podstawka w jednym

Stacja dokująca 7w1 USB-C została wyposażona w 3 porty USB-A, HDMI™, VGA, LAN i USB-C (PD). Dzięki temu oprócz możliwości korzystania z trzech urządzeń USB w tym samym czasie, pozwala na podpięcie Internetu, a także podłączenie laptopa lub tabletu do projektora, monitora albo telewizora, a tym samym na jednoczesne korzystanie z dwóch ekranów o identycznej zawartości. Hub może dodatkowo pełnić funkcję podstawki na smartfona lub tableta, dlatego pracując przy biurku można cały czas mieć go przy sobie. Aby skorzystać z portu USB-C (PD), podpięte urządzenie musi obsługiwać technologię PowerDelivery (PD) lub Thunderbolt3, natomiast z portu HDMI™ lub VGA - tryb alternatywny DisplayPort lub wspomnianą technologię Thunderbolt3.

 

Podłącz, z której strony chcesz

Hub 9w1 posiada 4 porty USB-A, HDMI™, LAN, USB-C (PD), SD i microSD. Urządzenie to oprócz funkcjonalności, które oferuje poprzedni model (z wyjątkiem portu  VGA), dodatkowo zostało wyposażone w czytnik  kart SD i microSD oraz pozwala na jednoczesne korzystanie z czterech urządzeń USB. Wspomniane czytniki kart obsługują formaty SD/SDHC/SDXC i microSD/microSDHC/microSDXC. Opisywana stacja dokująca posiada odkręcane nóżki, co ułatwia jej przechowywanie i transportowanie. Ponadto przystosowana jest do podłączania do laptopa z prawej lub lewej strony w zależności od potrzeb oraz może być wykorzystywana, jako podstawa pod niego. Aby skorzystać z funkcji ładowania lub HDMI™, urządzenie musi obsługiwać odpowiednie technologie lub tryby – tak, jak w przypadku stacji dokującej 7w1.

 

Rozwiązanie dla najbardziej wymagających

Hub 12w1 został wyposażony w 6 portów USB-A, HDMI™, DP, LAN, SD, microSD i złącze jack 3,5 mm. Dodatkowymi funkcjonalnościami stacji dokującej 12w1 w odniesieniu do poprzednich modeli, jest możliwość podpięcia się do zestawu słuchawkowego lub głośnika dzięki złączu jack 3,5 mm z wysokiej jakości przetwornikiem cyfrowo-analogowym, który zapewnia doskonały odbiór dźwięku. HDMI™ i DP pozwalają na jednoczesne korzystanie z dwóch ekranów o różnej zawartości, co znacząco odróżnia ten hub na tle konkurencji. Dodatkowo urządzenie może pełnić funkcję podstawki na smartfona lub tableta oraz podstawy pod laptopa. Tak, jak w przypadku powyższych modeli, aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności tej stacji dokującej, niezbędna jest obsługa odpowiednich technologii lub trybów przez urządzenie.

 

Najnowsze stacje dokujące od Hamy zapewniają superszybką transmisję danych do 5 Gbit/s oraz transmisję danych Ethernet do 1000 Mbps. Adapter USB-C gwarantuje z kolei doskonałą jakość HD - 3840 x 2160 pikseli.

 

Urządzenia trafią do sprzedaży w Polsce na przełomie listopada i grudnia tego roku.

Cena 7w1: ok. 69,99 EUR

Cena 9w1: ok. 89,99 EUR

Cena 12w1: ok. 129,99 EUR

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie: https://pl.hama.com/

Tagi: Hama | Stacja dokująca | Hub | 7w1 | 9w1 | 12w1
Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Katarzyna Wojak
535 036 635
katarzyna@gammapr.pl
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.