Środa 9 Listopada 2022

Aluminiowy stojak na tablet od marki Hama zadba o komfort pracy i zabawy

Dzięki temu praktycznemu uchwytowi łatwo możemy obsłużyć tablet zarówno w pracy jak i w domu. Umożliwia on odchylenie urządzenia lub ustawienie go pionowo lub poziomo, w zależności od potrzeb. Przed ruszaniem się na blacie stojak zabezpieczają antypoślizgowe nóżki.

Tablety, jako wydajne urządzenia wygodniejsze od smartfonów, ale nadal bardziej mobilne niż laptopy, cieszą się niezmienną popularnością. Nie zawsze jednak mamy możliwość komfortowego korzystania z nich w każdych warunkach. W sukurs przychodzi w tej sytuacji niemiecki producent Hama, który właśnie wprowadził do swojego portfolio uchwyt na tablet. Przyda się on zarówno do pracy w biurze, w domowej kuchni (sprawdzanie przepisów albo poradników w Internecie) lub przy relaksie w salonie.

 

Stojak został wykonany z aluminium i utrzymany w stonowanej srebrno-czarnej kolorystyce, pasującej designersko do często spotykanego biurowego otoczenia. Ma wymiary 17,5 x 17,5 x 20 cm, waży 680 g, a wytrzyma maksymalne obciążenie o wartości 900 g. Samo ramię na tablet umieszczono na okrągłej podstawce.

 

Obsługa stojaka należy do najprostszych z możliwych, gdyż wystarczy jedynie umieścić tablet w uchwycie niczym książkę. Najważniejszą funkcjonalnością jest możliwość dowolnej regulacji kąta na dwóch przegubach ramienia. W ten prosty sposób można indywidualnie dostosowywać kąt widzenia, np. płasko do przeglądania sieci i pisania oraz pod kątem do oglądania zdjęć, filmów, a także innych treści multimedialnych. Tablet da się też ustawić w orientacji pionowej lub poziomej, zależnie od własnych preferencji.

 

Warto podkreślić, że antypoślizgowa guma chroni urządzenie przed zarysowaniami. Stabilność stojaka zwiększają też antypoślizgowe nóżki podstawki.

 

W całym zestawie znajdziemy klucz imbusowy do śrub, aby trwale zabezpieczyć kąt przegubów w preferowanym położeniu uchwytu. Klucz chowa się w specjalnym wyżłobieniu pod podstawką, nie trzeba więc martwić się o jego zgubienie.   

 

Aluminiowy stojak na tablet z logo Hama wyceniono na około 169 zł.

 

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie marki https://hamamobile.pl.

 

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.