Piątek 25 Listopada 2022

Delektuj się muzyką w biegu ze słuchawkami TWS Hama Spirit Go

Najnowsza konstrukcja jest w stanie grać bezustannie przez 4 godziny, ale dzięki dołączanemu etui ładującemu możemy cieszyć się muzyką nawet do 20 godzin. Słuchawki oferują wygodne sterowanie głosowe i dotykowe, pasywną redukcję szumów, mają złącze USB-C, wbudowany mikrofon do rozmawiania oraz diody LED informujące o stanie naładowania. Dostępne są wersje w czarnym i białym kolorze.

Jak połączyć mobilność, ulubione melodie i funkcjonalność? Wystarczy do tego technologia Bluetooth i niewielkie, zamykane pudełko z dwiema słuchawkami. Taki zamysł przyświecał marce Hama przy projektowaniu jej najnowszego modelu słuchawek typu True Wireless - Spirit Go. Właśnie uzupełniły intensywnie rozwijające się portfolio segmentu audio niemieckiego producenta.

 

Cel: lekkość i komfort

 

Najnowsze słuchawki z jego logo mają niewielki rozmiar i charakteryzują się odstającą podłużną częścią obudowy, dla lepszego trzymania w małżowinie usznej. Razem z etui ważą jedynie 52 g. Zwarta konstrukcja zapewnia pasywną redukcję szumów, dzięki której łatwo możemy odciąć się od ulicznego hałasu i skupić jedynie na muzyce lub rozmowie.

 

Przejdźmy teraz do najważniejszych aspektów technicznych. Słuchawki pozwalają na 4 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki lub rozmów telefonicznych (oczywiście mają wbudowany mikrofon). Dzięki dołączonemu do zestawu etui ładującemu, które może zasilić energią słuchawki czterokrotnie, wynik ten wzrasta do 20 godzin.  Dzięki technologii Bluetooth 5.0 (zasięg do 10 metrów) słuchawki łączą się ze sobą i parują z urządzeniem docelowym – smartfonem, laptopem czy tabletem – automatycznie po wyjęciu z etui, zamykanego magnetycznie. Sam pokrowiec dysponuje diodą LED, pokazującą stan jego naładowania. Podobna lampka o tej samej funkcji znajduje się też w jednej ze słuchawek, dzięki czemu zawsze wiemy, ile zostało jeszcze czasu na ich użytkowanie.

 

Tę nowość produktową zaopatrzono w obustronne złącze USB-C do zasilenia energią. W komplecie znajdziemy kabel w charakterystycznym dla firmy Hama czerwonym kolorze. Cały proces ładowania od „zera” do stanu pełnej gotowości zajmuje trzy godziny.

 

Prosty do zapamiętania schemat

 

Nie mogło tu zabraknąć sterowania dotykowego poprzez wbudowany przycisk Touch-Control i obsługi asystentów Siri oraz Google, co przekłada się np. na możliwość wydawania poleceń głosowych do kontroli nad poziomem głośności. Wystarczy np. dwa razy dotknąć palcem lewej słuchawki, by aktywować tę funkcjonalność. Z kolei dwukrotne dotknięcie którejkolwiek słuchawki odpowiada za przyjmowanie lub kończenie rozmów telefonicznych, a przyłożenie palca na dwie sekundy odrzuca połączenie. Przyciśnięcie palcem przez dwie sekundy prawej słuchawki skutkuje wyborem następnego utworu muzycznego, a lewej poprzedniego. Natomiast dwukrotnie naciśnięcie prawej słuchawki to zatrzymanie danego utworu, a żeby go odtworzyć na nowo trzeba powtórzyć czynność.  

 

Do zestawu dodawane są silikonowe wkładki w trzech różnych rozmiarach: S, M i L. W ten prosty sposób każdy łatwo wybierze najlepszą dla siebie. Słuchawki nie będą wypadać z uszu, a dźwięk nie ma szans wydostawać się na zewnątrz, pogarszając wrażenia z odsłuchu.

 

Atuty tej konstrukcji dobrze widać na filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=l8oh0O-LaXo.

 

Słuchawki TWS Hama Spirit Go są oferowane w białej i czarnej wersji kolorystycznej. Ich sugerowana cena detaliczna wynosi 149 zł.

 

 

Słuchawki mobilne Hama Spirit Go, dane techniczne:

 

Impedancja mikrofonu:  0,4 kΩ

Impedancja słuchawek: 32 Ω

WBCV: ≥ 75mV

Wersja Bluetooth: 5.0

Zakres częstotliwości mikrofonu: 100 Hz-10kHz

Zakres częstotliwości słuchawek: 20 Hz -20 kHz

Zakres fal: 2402-2480MHz

Zasięg emisji sygnału: 10 m

 

Wszelkie szczegóły na temat produktu znajdziemy na oficjalnej stronie producenta: https://hamamobile.pl.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Multimedia

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.