Poniedziałek 9 Lipca 2018

Dlaczego warto zainwestować w nowy plecak na laptopa Hama Roll-Top?

Oferta plecaków do laptopa zawsze pozostawia szeroki wybór, o czym doskonale wie niemiecki producent, firma Hama. Specjalnie dla miłośników wypadów za miasto oraz osób, które często odbywają spotkania biznesowe producent przygotował plecak z wygodnym, zwijanym zamknięciem umożliwiającym zwiększenie pojemności torby. Wykonany z hydrofobowego materiału Roll-Top z serii Mission Camo idealnie zabezpiecza zawartość przed zachlapaniem wodą, wilgocią, a jednocześnie jest łatwy w utrzymaniu i czyszczeniu.

Ponieważ jest wodoodporny i dopasowany

Plecak do laptopa Roll-Top Mission Camo to produkt, który przystosowany jest  do wszelkiej aktywności związanej z przenoszeniem komputera. Bez względu na rozmiar zawartości, możemy dopasować się do niej za pomocą elastycznego, zwijanego zamknięcia, a do środka włożyć laptopa o maksymalnej rozdzielczości ekranu 15,6”. Zamknięcie można śmiało zwijać i rozwijać – wytrzymały materiał zniesie wiele modyfikacji. Sam plecak wykonany jest z hydrofobowej tkaniny, która nie pozwoli przeniknąć wilgoci do wewnątrz. Co ważne, ergonomiczna wyściółka na plecy, umożliwiająca jednocześnie wygodne noszenie, również posiada to zabezpieczenie, a więc przedmiotom ukrytym wewnątrz torby nie grozi kontakt z potem. Sam plecak waży niecały kilogram (700 g) i w po rozłożeniu mieści się w wymiarach 34 x 16 x 41 cm. Torba posiada również dodatkowy pas piersiowy, który sprzyja wygodniejszemu noszeniu ciężaru, a regulowane, miękko wyściełane szelki stanowią większy komfort podczas podróży.

Ponieważ jego wnętrze pomieści (prawie) wszystko

Plecak Roll-Top został zaprojektowany tak, aby w trakcie jego użytkowania wszystkie niezbędne akcesoria znalazły swoje miejsce wewnątrz torby. Wyściełany jest miękkim i solidnym wykończeniem, które zapewnia pełną ochronę wszystkich akcesoriów w trakcie transportu. Struktura organizera w środku pozwala na przejrzyste przechowywanie akcesoriów. Znajdzie się więc miejsce na telefon, notatnik, długopisy i inne niezbędne przedmioty, które zwykle zabieramy w podróż służbową. Dla zapewnienia większego bezpieczeństwa podczas transportowania laptopa, producent wykorzystał dodatkową taśmę na rzep do mocowania komputera. Na drobniejsze akcesoria przewidziano przestrzenną przednią kieszeń.

Jeśli szukamy solidnego, wodoodpornego i przede wszystkim wielozadaniowego plecaka do laptopa, warto rozpatrzyć wersję, która uchroni przed wilgocią i jednocześnie zapewni ergonomiczne oraz efektowne transportowanie sprzętu. Od teraz to plecak dopasowuje się do naszych potrzeb, a nie my do plecaka. Słowem Roll-Top pozwala na jeszcze większą swobodę i sprawdzi się wszędzie – w biurze i w plenerze. Plecak dostępny jest w cenie 229 zł, a więcej informacji na jego temat znajduje się na stronie producenta.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.