Czwartek 24 Czerwca 2021

Dwa głośniki bezprzewodowe w jednej obudowie. Tak działa Hama Twin 2.0

Niemiecki producent zaprezentował swój unikatowy głośnik Bluetooth 5.0, który jednym ruchem ręki można rozdzielić na dwa mniejsze. Każda połówka ma 10 W mocy. Mobilny głośnik ze złączem USB-C jest wodoodporny, a naładowany do pełna zapewni moc muzycznych wrażeń przez 6 godzin. Potrafi też zamienić się w zestaw głośnomówiący. Dostępny jest w wersji czarnej i białej.

 

Hama Twin 2.0 spośród podobnych propozycji rynkowych wyróżnia się możliwością stworzenia dwóch osobno grających i niezależnych głośników. Wystarczy zdjąć osłonę obudowy, całość w odpowiedni sposób przekręcić, aż usłyszymy wyraźne kliknięcie i już w dłoniach będziemy trzymać dwa mniejsze odbiorniki. Każda połowa ma autonomiczny włącznik i wyłącznik oraz przyciski, odpowiadające za zwiększenie lub zmniejszenie poziomu głośności muzyki. Żeby cieszyć się ulubionymi melodiami, płynącymi z głośników osobno, trzeba umieścić je w dwóch różnych pomieszczeniach lub zachować pomiędzy nimi odpowiedni odstęp dla uniknięcia ponownej łączności.

 

Obie połówki wystarczy podłączyć do osobnego urządzenia źródłowego. Tak oto z jednym sprzętem grającym na wakacjach para, dwóch przyjaciół czy dwie przeciwstawne stylistycznie frakcje znajomych mogą zanurzyć się w swoim własnym muzycznym świecie, nie przeszkadzając sobie nawzajem. Takie nowatorskie rozwiązanie docenią wszyscy wielbiciele słuchania muzyki w trybie mono lub stereo, domowi czy plenerowi imprezowicze i fani technologicznych nowinek.

 

Głośnik ma kompaktowe wymiary, waży 745 g i bez problemu można go ująć w jednej dłoni – zarówno w całości, jak i każdą z poszczególnych połówek. Gęsto pleciona siatka obudowana została elastyczną silikonową osłoną, zapewniająca ochronę przy upadku. Obudowę zaopatrzono w uchwyt do łatwego przenoszenia z miejsca na miejsce lub zawieszenia na gałęzi. Po obu stronach nakładki pomyślano też o stópkach, które zapobiegają przesuwaniu się głośnika, również po rozłączeniu.

 

Urządzenie paruje się ze smartfonem, tabletem lub komputerem za pomocą technologii Bluetooth 5.0. Zasięg wynosi do 10 metrów. Dysponuje dwiema bateriami litowo-jonowymi o łącznej pojemności 300 mAh, które przy pełnym naładowaniu pozwalają na około 6 godzin ciągłej pracy. Każdą z połówek ładuje się poprzez dołączony obustronny kabel USB-C, a cały proces od zera do stanu całkowitej gotowości zajmuje 3 godziny. Stopień zasilenia energią pokaże nam dioda LED.

 

Piasek, pył, deszcz, zachlapanie, wilgoć, jezioro, morze czy wanna pełna wody? Żaden problem, bo głośnik mobilny jest zgodny ze standardem wodoodporności IPX7. To oznacza, że wszystkie jego elementy są wyjątkowo szczelnie spasowane, a samo urządzenie można spokojnie zanurzyć  w wodzie na głębokość do metra przez pół godziny.

 

Oczywiście najnowsza propozycja z segmentu audio od marki Hama sprawdzi się też w roli zestawu głośnomówiącego.

 

Głośnik właśnie trafił do oferty, a do wyboru mamy białą i czarną wersję kolorystyczną. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 349 zł.

 

Wideo prezentujące głośnik znajdziemy tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=6IIhTPeAoEo

 

Więcej informacji na temat tej nowości produktowej znajduje się na stronie www.hamamobile.pl.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Multimedia

Osoby kontaktowe

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.