Piątek 21 Czerwca 2019

Ekstremalnie dobre streamy i podcasty dla profesjonalnych i początkujących vlogerów od uRage

Gamingowa marka uRage należąca do niemieckiego producenta elektroniki użytkowej – firmy Hama – nie przestaje zaskakiwać. Na rynku właśnie pojawił się mikrofon xStr3am Revolution, który przeznaczony jest dla osób zainteresowanych rozwinięciem lub rozpoczęciem swojej działalności jako streamer na takich serwisach jak Twich, YouTube czy Facebook. Idealnie sprawdzi się również przy nagrywaniu podcastów, ścieżek lektorskich, vlogów czy wokalu.

Dobry dźwięk to podstawa

Zarówno w streamach jak i innych nagraniach, dźwięk to podstawowy aspekt, na który zwraca się uwagę. Mikrofon gamingowy uRage xStr3am Revolution zapewnia jakość dźwięku HD, co z kolei przekłada się na zadowolenie odbiorców. Wystarczy wspomnieć, że jego czułość mieści się w zakresie -38 dB do około 3 dB, a zasięg częstotliwości to 30 Hz do 18 Hz. Mikrofon zapewnia pełną ochronę przed zbieraniem szumów i innych dźwięków z otoczenia dzięki odpowiedniemu filtrowaniu źródeł dźwięku za pomocą piankowego filtra pop. Zapobiega on także gromadzeniu się brudu na mikrofonie. Impedancja wynosi 2200 Ω. Mikrofon uRage umożliwia także odsłuch w czasie rzeczywistym. Jest to możliwie dzięki wbudowanemu gniazdu słuchawkowemu oraz regulacji głośności. Regulowany kąt nachylenia pozwala jeszcze precyzyjniej pracować – stabilne nogi statywu zabezpieczają mikrofon także przed przypadkowym przewróceniem się.

Wygodę oraz komfort korzystania z mikrofonu umożliwia długi, na 2,5 m odporny na zgięcia kabel USB, po podłączeniu którego możemy od razu przystąpić do pracy. Wysokiej jakości metalowa obudowa to dodatkowy gwarant wytrzymałości i pewnej solidności. Mikrofon jest kompatybilny z systemami Windows 10, 8 i 7 oraz Mac.

Jeśli zależy nam na zwróceniu uwagi publiczności na nasze vlogowe dokonania, warto rozpatrzyć zakup mikforonu uRage xStr3am Revolution. Jego cenę poznamy wkrótce, a szczegółów należy szukać na stronie producenta www.hama.pl oraz dedykowanej witrynie uRage www.urage.pl.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Multimedia

zobacz opis
odtwórz
zobacz na YouTube
Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.