Poniedziałek 21 Stycznia 2019

Ekstremalnie szybkie i bezdotykowe ładowanie na zawołanie

Znamy to wszyscy – szybko rozładowujący się smartfon to problem, z którym spotykamy się codziennie. Równie szybkie ładowanie jest obiektem pożądania każdego użytkownika telefonu, a jeśli do tego posiadamy sprzęt przystosowany do bezprzewodowego uzupełniania energii, możemy uznać się za szczęśliwych ludzi. Hama wprowadziła właśnie swoją najnowszą ładowarkę indukcyjną TFC 15 + QC 3.0 C. Jeśli lubimy szybko i bezproblemowo ponownie korzystać z telefonu, zależy nam na bezpieczeństwie oraz zoptymalizowanym procesie ładowania, to ten produkt powinien znaleźć się w każdym biurze i domu.

Ekstremalnie szybko i bezpiecznie

Szybkie wyładowanie baterii w nowoczesnych smartfonach to codzienność ich użytkowników. Jeśli jednak możemy w bezpieczny i bezprzewodowy sposób uzupełnić energię w baterii naszego telefonu, to warto zaznajomić się z technologią indukcyjnego ładowania. Ładowarka TFC15 + QC 3.0 C wyposażona jest w dwie technologie  ładowania: Wireless Turbo Fast Charge oraz Qualcomm® Quick Charge™ 3.0, które gwarantują jeszcze szybsze ładowanie (wg. wskazań nawet o 40%)  w porównaniu do tradycyjnych metod. Producent natomiast gwarantuje maksymalną szybkość ładowania dostosowaną do urządzenia, która opiera się również o zoptymalizowany proces uzupełniania energii, a co za tym idzie znacznie wydłużamy trwałość ogniw akumulatora w urządzeniu. Ładowarka posiada aż trzy wartości napięć i natężeń wejściowych: 5 V/3A, 9 V/2 A oraz 12 V/1,5 A. Maksymalna wydajność wyjściowa to 15 W. Sam proces ładowania rozpoczyna się po położeniu smartfonu na podstawkę, a reszta zostanie wykonana bez naszego udziału – zarówno dostosowanie napięcia jak i natężenia, odpowiednich dla wybranego modelu.

Dwie jakościowe ładowarki w jednym

Ładowarka TFC 15 + QC 3.0 C posiada wbudowany wskaźnik funkcji, który podpowiada o aktualnym stanie ładowania. Co więcej, wyposażona została w połączenie Micro-USB-Plug z dołączonym dedykowanym kablem w celu wykorzystania jej jako zwykłej ładowarki przewodowej. Wysoka jakość wykonania, zabezpieczenia przed zwarciami oraz dostępność w kilku kolorach (biały, szary oraz czarny) czynią urządzenie wyjątkowym, dostosowanym do potrzeb każdego, kto ceni sobie bezprzewodowe, szybkie i bezpieczne ładowanie smartfonu.

Wydajne ładowarki, chroniące baterie telefonów to obiekt pożądania każdego z nas. Jeśli możemy skorzystać z opcji ładowania indukcyjnego, gdy nasz smartfon przystosowany jest do obsługi tej technologii,  możemy być pewni, że za pośrednictwem Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 oraz Wireless Turbo Fast Charge szybko i bezpiecznie przywrócimy odpowiedni zapas energii w baterii naszego urządzenia. Co więcej, jeśli nawet telefon, z którego korzystamy nie obsługuje możliwości ładowania indukcyjnego, z ładowarką TFC 15 + QC 3.0 C jesteśmy w stanie uzupełnić zapas energii za pomocą zwykłego podłączenia pod kabel USB. Wszystko do dostępne jest w cenie 159 zł za pośrednictwem producenta – marki Hama.

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.