Poniedziałek 8 Czerwca 2020

Fit Track 5900 - czyli najnowszy smartwatch od Hamy

Smartwatch Hama Fit Track 5900 to zegarek sportowy, który przypadnie do gustu wszystkim entuzjastom sportu i zdrowego trybu życia. Liczne funkcjonalności ułatwiają pozostanie w dobrej formie, samopoczuciu i zdrowiu.

Funkcjonalności dla aktywnych i dbających o zdrowie

Najnowsza propozycja od Hamy przy wadze zaledwie 39 g jest niemal niewyczuwalna na nadgarstku i bardzo wygodna, dlatego doskonale nadaje się do codziennego noszenia. Ponadto cechuje się stylowym i nowoczesnym wyglądem stanowiąc atrakcyjny element stylizacji. Opaska została zaprojektowana z myślą o osobach uprawiających na co dzień sport i prowadzących zdrowy tryb życia, dlatego została wyposażona w liczne funkcje, które to ułatwiają. Wśród nich znajduje się krokomierz, który na bieżąco informuje o liczbie wykonanych kroków, przeliczając je na kilometry, przelicznik dziennego bilansu kalorii czy funkcja przypominania o ruchu, o którym można często zapomnieć wykonując zwłaszcza pracę biurową. Smartwatch dodatkowo umożliwia monitorowanie tętna przez całą dobę. Znając te parametry można dopasować intensywność treningu i ochronić się przed nadmiernym wysiłkiem. Ponadto 24 godziny na dobę zapisuje pomiar częstości uderzeń serca nawet w fazach spoczynku i snu, a za pomocą analizy snu informuje, jak głęboki posiada się sen oraz jak przebiegają fazy czuwania. Zegarek sportowy Hama Fit Track 5900 przypomina także o tym, aby każdego dnia wypijać odpowiednią ilość płynów – co najmniej 1,5 l – to ważne zarówno dla zdrowia psychicznego, jak i fizycznego.

 

Przemyślane rozwiązanie

W dedykowanej aplikacji użytkownik posiada dostęp do 22 dyscyplin sportowych, wybierając cztery z nich i dodając do fabrycznie zapisanych w smartwatchu sportów: biegania i chodzenia, można w dowolnym momencie odszukać przebieg treningu i porównać swoje wyniki. Dodatkowo dzięki zintegrowaniu z GPS można rejestrować swoją trasę bez konieczności korzystania ze smartfona, a po ukończonym treningu mieć dostęp do podglądu całej trasy w aplikacji Hama FIT. Nowość od Hamy dzięki klasie ochrony IP68 nadaje się do korzystania w otoczeniu wody, dlatego sprawdzi się zarówno podczas deszczu, jak i na basenie. Co ciekawe, dzięki funkcji zdalnego uruchamiania z poziomu smartwatcha można sterować aparatem fotograficznym smartfona w celu zrobienia perfekcyjnego selfie podczas uprawiania sportu, ale także w każdej innej sytuacji. Urządzenie wysyła powiadomienia przy pomocy wibracji i informacji na wyświetlaczu – z podglądem wiadomości z aplikacji WhatsApp, serwisu Facebook, wiadomości SMS, połączeń, wiadomości e-mail, kalendarza i wielu innych. Opaska na jednym ładowaniu działa do 12 dni, ładuje się ją dwie godziny za pomocą kabla USB.

 

Niewiążąca cena sprzedaży: 199,00 PLN

Więcej informacji znajduje się na stronie producenta: www.hama.pl

Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Pliki do pobrania

Ilustracje

Informacje o firmie HAMA

Z ofertą 18.000 produktów Hama jest wiodącym specjalistą w dziedzinie akcesoriów foto, video, audio, telekomunikacja, multimedia, zatrudniając około 2500 pracowników na całym świecie.

Tylko w siedzibie firmy w Monheim, w Niemczech pracuje ponad 1500 osób z duzym osobistym zaangazowaniem w sukcesy przedsiebiorstwa. Dzialania centrali wspierane sa przez liczne filie oraz partnerów handlowych w calej Europie, gdzie zatrudnionych jest okolo 800 pracowników. W ten sposób Hama jest obecna na swiatowych rynkach ze swoimi wysokiej jakosci produktami i kompetentna obsluga.

Hama Polska

Milowym krokiem w procesie podboju rynków wschodnich było otwarcie w roku 2000 nowego oddziału Hama w Polsce. Hama Polska została utworzona 01.10.2000 w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Rozwijając dystrybucję akcesoriów w całym kraju Hama odnotowała liczne sukcesy, konsekwentnie budując swój prestiż i markę. Dzięki poświęceniu i wielkiemu zaangażowaniu swoich pracowników Hama rozrosła się, zmieniając swój profil z małej, zatrudniającej kilka osób firmy, na firmę średnią z dużymi perspektywami na przyszłość.

Hama Polska posiada w swojej aktuanej ofercie ponad 4. 000 produktów, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość oraz różnorodność.

Polityka asortymentowa Hama Polska polega na wprowadzaniu na rynek najnowszych światowych trendów i utrzymaniu pełnej dostępności produktów. Ciągły kontakt z pasjonatami techniki, użytkownikami PC, GSM, fotografikami pozwala nam na wyczucie potrzeb naszych klientów.